Menu serwera

Ender – zdjęcia

Czasem natura potrafi tworzyć cuda…

I znów prezentacja cudzych fotek ale już nie w naszej galerii. Autorem fotek jest Ender, facet o którym można książkę napisać i jeden z tych nielicznych kolesi, których można w tym samym momencie po plecach klepać z radości ze spotkania po to tylko, by za sekundę, kiedy rzuci jednym ze swoich tekstów, mieć chęć okopać mu odbyt. Jednym słowem – problematyczny typek :)

Ale ma fajny aparat a tym aparatem zdarza mu się strzelić fajne fotki. I na podpatrzenie zbioru takich właśnie kilku fajnych foteczek zapraszam. Efekt widzieliśmy i z naszych okien (mieszkamy od siebie z jakieś 120 metrów w linii prostej, co nie przeszkadza nam widywać się raz na kwartał :)) i powiadam wam – kolorki były właśnie takie. To niewiarygodne co czasem potrafi wyczyniać natura… Enderku, wielu dobrych ujęć życzę!

Enderowy album "Red"

3 odpowiedź do Ender – zdjęcia

 1. Ender Wrzesień 15, 2006 o 07:07 #

  Kolorki byly takie. Tak slyszalem, ale… te foty akurat robilem zmiejsca polozonego ze 160 km od Poznania :)

  • CoSTa Wrzesień 15, 2006 o 07:15 #

   żartujesz… serio??? no niezły bajer – dokładnie w ten deseń oglądaliśmy niedawno wieczorne niebo nad poznaniem. majka wypatrzyła i aż zakrzyknęła.

   anyway, fotki doskonałe, gdziekolwiek były robione :)

 2. Brzoza Wrzesień 16, 2006 o 09:23 #

  Rzeczywiście – ftoki niezłe. Aż miło się je ogląda i przegląda.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Koperta

Obiecuję, to już dziś ostatni humorzasty wpis :). No ale nie mogłem się powstrzymać gdy to zobaczyłem. Samo życie :)Samo...

Zamknij