Menu serwera

Mniej blogowania, więcej robienia!

Nowy szablonik powstający w trudzie i znoju

Coś jakby mi ostatnimi czasy rura blogowa opadła, nie? A przecież jest o czym pisać! Dzieje się w naszej rodzinie; i to całkiem sporo! Nie chę tu jednak klepać o rzeczach, o których powienien pisać mój bracki, bo to w sumie jego splendor i chwała (no, nie tylko jego ;)). Za to poootężne zjebki dostaną dwie niewiasty, które miały tu klepać od czasu do czasu, a które bardzo, ale to bardzo zaniedbują swoje obowiązki. Wstyd żono! Wstyd Aniu! My, gawiedź, chcemy przepisów na doskonałe ciastka! Odgrażałaś się Aniu w temacie utworzenia tu jakiegoś koncika kobiecego. Śmiało! Ludzie tu zaglądający nie gryzą a krytykanctwo i nabijanie się uprawiają z godnością i w zaciszu swoich własnych blogów ;). Eeeeh… Baby są po prostu leniwe w cholerę, ot co.

Przyczyna ostatniego zastoju pokazana jest w postaci małego screenika tu zaraz obok. Ano, wziąłem się za ten swój schemat i po powrocie z pracy zamiast bawić się z dzieckiem, pomagać żonie w kuchni, prać, gotować i prasować – poznaję CSS, klikam w poszukiwaniu rozwiązań różnych trapiących mnie problemów i ogólnie mam kupę frajdy choć robota w sumie jest ciężka. Schemacik powstaje w bólach a bo uparłem się, że zrobię wszystko tak, jak to w dzisiejszych czasach jest trendy – bez tabel i w sumie bez grafiki (a to już chyba trendy nie jest). Jak widać układ trzykolumnowy a jak doliczy się jeszcze dół to wychodzi nam tych kolumn tyle, że paluchów do ich liczenia brakuje :). Zobaczymy, może coś z tego wyjdzie.

screen w pełnym rozmiarze

8 odpowiedzi do Mniej blogowania, więcej robienia!

 1. ninja Wrzesień 8, 2006 o 07:45 #

  bardzo podoba mi się idea komentarzy OBOK wpisu… ale te kolory?! może coś bardziej wyrafinowanego? nie poznaję :P

 2. waltharius Wrzesień 8, 2006 o 08:22 #

  A udostępnisz do testów jak już będzie gotowy? Bo ja to pasożyt jestem i sam raczej nie napiszę takiego cudeńka w najbliższym czasie :) A z chęcią bym cosik u siebie pozmieniał :P

 3. karwasz Wrzesień 8, 2006 o 09:16 #

  Zgrabny szablonik…

 4. YaaL Wrzesień 8, 2006 o 12:06 #

  Od razu popraw „subskrypcję”.

 5. Gracz Wrzesień 8, 2006 o 13:41 #

  Te komentarze z boku chyba sobie pożyczę ;), a na pewno przetestuję.

 6. RaVbaker Wrzesień 8, 2006 o 16:31 #

  A czy te komentarze nie są zbyt wąskie?

  Kolorystyka – mogłoby być lepiej…

  Ale ogólnie pozytywnie. :-)

  I pomysł komentarzy oczywiście bardzo intersujący. :-)))

  Powodzenia! I czekam na nową wersję bloga…

  • CoSTa Wrzesień 8, 2006 o 17:16 #

   te komentarze to efekt działania wtyki, którą i po prawej widać. komentarze przerzucone do tego drugiego „panela”? nawet zacząłem to robić ale wymaga toto poprogramowania odrobinę w smartym i wiedzy, której nie chce mi się zdobywać. to wszystko jest gdzieś tam poopisywane ale leń mnie zżera i mi się nie chce :). może kiedyś przysiądę i na tyle opanuję robienie szablonów, że to zrobię.

   kolorki – a zrobię z trzy wersje do wyboru. te mi pasują bardzo na ten przykład :)

 7. eNJey Wrzesień 9, 2006 o 04:44 #

  zapowiada się ciekawie :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Yakuza – bez zachwytów na GameSpot

Yakuza - GTA w klimatach WschoduSwego czasu pisałem, że napaliłem się bardzo na gierkę o ślicznym tytule Yakuza. GTA w...

Zamknij