Menu serwera

Moje Edgy jakoś zaczyna wyglądać…

Tym razem szarości…

Nie to, żebym się jakoś szczególnie przykładał ale tego defaultowego Humana nie idzie na dłuższą metę znieść. Kolorki są zbyt mocne. Zdecydowanie starszy human był kolorystycznie lepiej rozwiązany. A dla mnie nastała na moim Edgym era szarości. Ulubiona tapetka w tle (czas jakieś nowe pościągać :)) a poza tym szaro wszędzie. I – szczerze mówiąc – całkiem dobrze się z tym pracuje.

screen w pełnym rozmiarze

9 Responses to Moje Edgy jakoś zaczyna wyglądać…

 1. Azrael Nightwalker 22 września, 2006 at 18:54 #

  Ja sobie cenię schemat z Edubuntu. Bardzo przyjemny :)

 2. krzych 22 września, 2006 at 19:02 #

  kreski / kreski lines – bardzo ciekawe ikonki, w minorowym nastroju :)

 3. Hadret 22 września, 2006 at 21:03 #

  Ładnie, ale nie lubię tych ikonek (:

 4. Paool 22 września, 2006 at 21:09 #

  aktualny wystrój 6.10 jest o niebo lepszy niż te pomarańcze w dapperze IMO ;) jade na nim i nawet mnie tak nie razi (jade bo murrine nie chce mi działać :/ )

  • CoSTa 23 września, 2006 at 08:02 #

   no to jest tak: defaultowy human z tangerine w wydaniu edgy jest bardzo ładny. problemy dla mnie zaczynają się jednak przy dłuższej pracy. te pomarańcze są zbyt intensywne i mimo, że całość wygląda nieźle to takie plamki koloru potrafią skutecznie odciągać uwagę od tego co się robi.

   te szarzyzny są dla mnie wygodne choć za mały kontrast mam między oknami a tłem (musi być jasne – jakieś spaczenie :)). okaże się, że standardowy niebieski clearlooks plus tango to i tak najlepszy wybór. boy, jak to jest dobrze od strony ergonomii koloru i kształtu pomyślane!

 5. Gracz 23 września, 2006 at 17:46 #

  Ciekawe ile procent populacji też nazywa partycje System i Dane ;)? Podobnie jest np. z nazwami komputerów. Śmiesznie się robi, gdy na kilka laptopów każdy ma tę samą nazwę :).

  • CoSTa 23 września, 2006 at 18:17 #

   a jak się nazywa twoja partycja z systemem i danymi? :)

   nie no, po kiego wymyślać jakieś dziwaczne nazwy kiedy od razu wiadomo o co chodzi?

 6. Riot777 24 września, 2006 at 17:17 #

  Niewątpliwie ma klimat :)

 7. CoSTa's Family Page 24 września, 2006 at 18:05 #

  Prostota i wygoda…MNIAMI! :)Uff.. Trochę grzebania przy tym było ale warto było. No, nareszcie wygląda to jakoś akceptowalnie. Co prawda pozmieniałbym jeszcze kolorki obramowań okien ale zanim się dowiem gdzie co i jak edytować, by z jakiegoś głęboko za

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Życie bez fajek – dzień szósty

To już tyle dni minęło??? Mamo jak ten czas zaiwania... Prawie tydzień minął od mojego dropnięcia fajurek i chyba czas...

Zamknij