Menu serwera

Zarobimy becikowe!!!!

Tak! Pozazdrościliśmy brackiemu i dorotce takiego ślicznego maleństwa i udało nam się! Nie, żeby to było takie proste. Wymagało to ciężkiej pracy… Wpierw należało zdobyć odpowiednie wykształcenie i uprawnienia (a Wy myślicie, że po co był ten cały wyścig ku mgr;), następnie sporo planowania i właśnie owej ciężkiej pracy… No, ale udało się i możemy się pochwalić, że wypełniamy zadanie postawione nam przez naszych rządzących. Nie pisałem o tym na blogu bo chcieliśmy się jeszcze upewnić, upewnić i znowu upewnić no i nie zapeszyć i znowu upewnić:) Ale chyba czas najwyższy.

Czekaliśmy na tę nowinę już od dłuższego czasu. Było po drodze kilka fałszywych alarmów i szczerze mówiąc jak nadszedł ten dzień to w ogóle nie mogłem uwierzyć. Jakoś nie docierało to do mnie. Ania zadzwoniła do mnie o 5:00 rano – została na kilka dodatkowych dni w Wawie. Rozbawiła mnie mówiąc, że skoro już wiem, to mogę iść znowu spać:)

Spanie? Jakie spanie po takim newsie! Byłem wyjątkowo wcześnie w robocie i jakoś taki dziwnie rozkojarzony. Ludziska nie bardzo wiedzieli co się dzieje, bo uśmiech mi z gęby nie schodził. Ale wracając do tematu – to maluszek rośnie, Ania zresztą też:) Zaczytuje się moja żonka w czasopismach i publikacjach fachowych na temat czego nie wolno jej jeść, widzieć, słyszeć etc., a co wolno (ogromna przewaga zakazów nad zaleceniami). Jako dobry mąż i kochający ojciec na wszystko się zgadzam, tj. Ania jest na tych swoich dietach, a ja jej w tym nie przeszkadzam:) No – może zmieniło się tyle, że już nie musi oglądać horrorów w ramach nadrabiania zaległości.

No, dobra. Pierwsze tygodnie mamy za sobą. Teraz czeka nas jeszcze kilka miesiący i termin narodzin gdzieś na początku maja. DaMajek będzie miała majową kuzyneczkę bądź kuzynka – fajnie nie?

12 odpowiedzi do Zarobimy becikowe!!!!

 1. waltharius Wrzesień 23, 2006 o 08:34 #

  Gratulacje!!! :) Oby tak dalej ;-)

 2. btd Wrzesień 23, 2006 o 08:47 #

  Gratulacje i powodzenia :)

 3. ninja Wrzesień 23, 2006 o 08:48 #

  pozdrawiać, gratulować… :)

 4. byte Wrzesień 23, 2006 o 08:54 #

  Jestem głęboko rozczarowany, naprawdę. Rzuciłem okiem na tytuł wpisu i już myślałem że to CoSTa goni mnie i zrobił sobie drugie. Tymczasem okazuje się, że tylko mi się wydawało…

  A poważnie: gratuluję! :)

 5. brocha Wrzesień 23, 2006 o 10:42 #

  Zazdroszcze wam tego becikowego ;) ja się pare miesięcy za wcześnie „zająłem” żone i becikowe nam przeszło koło nosa ;)

  Byte ciebuie będzie ciężko dogonić bo ty seryjnie zgarniasz becikowe :)

 6. CoSTa Wrzesień 23, 2006 o 11:28 #

  no nareszcie bracki wklepałeś to bo już mnie korciło od dawna :). gratulować nie ma po co bo to się wie samo przez się. no i termin wychodzi wam idealnie – pierwsze spacery to będzie przyjemność :)

  [b]byte:[/b] postaram się mimo wszystko w jakimś bliżej dającym się przewidzieć czasie z twojego głębokiego rozczarowania cię wyciągnąć :)

 7. Luke Mica Wrzesień 23, 2006 o 20:22 #

  również gratuluję, ale też początkowo myślałem jak byte ;)

 8. Mikołaj Wrzesień 23, 2006 o 20:36 #

  Nooo… to będzie kolejny Byk na świecie – moje gratulacje ;)

 9. karwasz Wrzesień 24, 2006 o 19:43 #

  gratulacyjki :)

 10. ciotka's eleni Wrzesień 25, 2006 o 06:45 #

  Petruli, tearaz moge wam publicznie pogratulowac w imieniu greckiego odlamu rodziny.Trzymamy za was kciuki aby wszystko poszlo dobrze.

  P.S. A moze na becikowe jeszcze za wczesnie?

  Najpierw potrzebne sa porodowe, chyba ze w Polsce porod jest bezplatny bo tutaj kosztuje sporo

 11. Ania Wrzesień 26, 2006 o 08:59 #

  dziękujemy za wszystkie gratulacje. Bardzo jesteśmy szczęśliwi! To dopiero 9 tydzień i na razie borykam się ze wszystkimi obiawami ciąży. Na szczęście moja siostra też jest w ciąży (12 tydzień) i mogę z nią godzinami rozmawiać na temat objawów, samej ciąży no i maleństwa w naszym życiu:)

 12. Janek! Październik 6, 2006 o 06:34 #

  Gratuluję i zapraszam po informacje na swoją stronę: becikowe.com

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Moje Edgy jakoś zaczyna wyglądać…

Tym razem szarości...Nie to, żebym się jakoś szczególnie przykładał ale tego defaultowego Humana nie idzie na dłuższą metę znieść. Kolorki...

Zamknij