Menu serwera

Aperture 1.5 goes Trial plus coś do pobrania

filmik ze strony

Nareszcie chora sytuacja, kiedy to program od dawna jest dostępny a jego demo raczej nie bardzo – nareszcie to się kończy. Apple zechciało udostępnić swój doskonały program do zabawy fotkami także tym ze skrupułami, czyli ludziom legalnym :). Aperture, którym swego czasu się zachwycałem, dorobił się wersji demonstracyjnej. I to w sumie nie byle jakiej – przez 30 dni można sobie poużywać do woli bo wersja demo zdaje się nie wprowadza żadnych większych ograniczeń. No to kto nie miał jeszcze okazji albo był zbyt legalny – warto! Garść stosownych linków:

strona programu Aperture
strona pobierania wersji trial

A mnie dziś szlag trafił przy łażeniu po stronie Apple i wciąganiu ichnich aperturowych filmików online. Ja wygodny jestem, ja chcę to mieć pod ręką w każdej chwili. Szczególnie tutoriale przydają się w takiej właśnie formie bo kurczę są niegłupie i na temat. No to pościągałem to wszystko w cholerę. A gdy już pościągałem to pokombinowałem, że może to się jeszcze komuś przydać. No to szybko zmajstrowałem torrenta z filmikami i jeśli ktoś chce, to proszę bardzo:

torrent w serwisie demonoid.com
pobierz plik

3 odpowiedź do Aperture 1.5 goes Trial plus coś do pobrania

 1. PitMac Listopad 3, 2006 o 09:59 #

  napisz na mial w jakis sposob poradziłes sobie z instalacja aperture na mini.Bo ja juz nie mam pojecia jak to zrobic.

 2. Hadret Listopad 4, 2006 o 11:52 #

  Ech, wygląda super (:

  • grant thef auto 2 Marzec 19, 2008 o 17:52 #

   wogule się niedo pobrać nudne czebasiem tylko patszyćw obrazek i powi no być pobranie na widoku

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Cholerne nostalgiczne święto!

górą: Brzoza, dołem: CoSTa und LechuWzięło mnie dziś na przeglądanie fotek... Ot widocznie wiejące z TV wołania o "pogłębioną refleksję"...

Zamknij