Menu serwera

Co ja mam…

Eeeech, przy takim czymś, co to się za oknem dzieje, jedyne na co człowiek ma ochotę to walnąć się gdzieś głęboko w odmęty wyra i pościeli i albo spać, albo marzyć o byciu gdzieś zupełnie indziej. Na ten przykład w słonecznej Grecji w środku lata :). Od marzeń poszło do czynów, odpaliłem iPhoto i zacząłem sobie zdjątka nasze wakacyjne przeglądać. A tam trafiłem na filmik, który mnie rozbił zupełnie – oto da majek, który się… zaciął. Tak na amen, kompletnie. Maszyneria zawiodła, śróbki szlag trafił, obwody scalone popaliło a płytki drukowane się zaśniedziały :). Nie wiem co w młodą wstąpiło ale się draństwo przykleja. Po wciągnięciu tego kilka razy piszę ten wpisik cichutko nucąc „co ja mam”… Szlag by to!

Anyway – przed Państwem zacięty da Majek!

zacięty da Majek

Łojezu, ja chcę tam wróciiiić! Dzieciak biegający na golasa, znakomite żarcie, codziennie prawie siedzenie w morzu… Żyć i nie umierać. Cholera, ile to jest w linii prostej? Tysiąc kilometrów? I gdzie tu, jasny gwint, jest jakaś sprawiedliwość??? :)

5 odpowiedzi do Co ja mam…

 1. btd Listopad 13, 2006 o 05:44 #

  Tak, jak juz odpaliles iPhoto to moze jakies świeżości do galerii wrzucisz? Dawno nic nie bylo :)

  • CoSTa Listopad 13, 2006 o 08:05 #

   kurczę, ciągle czekam na fotki z mojego wyjazdu do salzburga. dzięki za przypomnienie, zaraz muszę taką jedną laskę w tym temacie pogonić bo to już jakieś jaja są…

 2. ciotka's eleni Listopad 13, 2006 o 11:10 #

  A to bylo „cio ja mam, cio ja mam, wlasne swoje dziuly mam” i tak w kolko.

  No to wracajcie skoro chcecie, chociaz zima jest troche inaczej niz latem ale slonca zawsze jest do cholery.

  Wczoraj bylam na spacerze nad morzem i na ouzo z zakaska morska (kalmary, smazone szprotki itd) temperatura z 13-14 st pomimo slonca i troche smialych ktorzy kapali sie w morzu a ja w kozuszku.

  • btd Listopad 13, 2006 o 13:52 #

   no normalnie az mi slinka pociekla na mysl o tej zakasce.. mniam :)

 3. Blondi Grudzień 14, 2006 o 16:16 #

  Rzucić się do łóżka?… hmmm i to nie do byle jakiego. W taką pogodę najlepiej się rzucić na łóżeczko i w fajną pościel, najlepiej ze strony [cenzurka – bez reklam proszę :)] ;)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
To mi się spodobało :)

from: joemonster.orgforwarded to: icp.humorby: szafolagPoznań. Póżny wieczór. Mieszkanie przy ul. Św. Marcin.Matka popija piwem trzecią tabletkę ecstasy, ojciec wciąga kolejną...

Zamknij