Menu serwera

Moherowa czapka z daszkiem

Nooo… Dziś w tramwaju, w drodze do pracy, zobaczyłem coś, co mnie zupełnie rozwaliło pomysłowością, wykonaniem i ogólną miodnością – to rzeczona moherowa czapka z daszkiem w stylu hiphopowych czapeczek od Nike. Cholera, wiem że ciężko to sobie wyobrazić ale nie mogę nigdzie znaleźć fotki takiego cuda więc póki co pozostaje tylko wyobraźnia. Po prostu weźta jakąś taką dziwną czapkę z długim daszkiem w stylu poznańskich plastikowych blondynek, obszyjcie to moherem i You’ve got the picture :). Zaręczam! Efekt jest zgoła niespodziewany!

Obiekt moheropodobny (bo bez antenki niestety) w wersji extended (bo z daszkiem) wygląda doskonale na ślicznych laskach a na takiej właśnie dziś miałem okazję ów wytwór naszej dziewiarskiej myśli oglądać. No panna była nieprawdopodobnie wręcz ładna i śmiało mogła mnie o molestowanie wzrokiem skarżyć. Przyznaję się bez bicia – molestowałem, oj jak molestowałem! W sumie to było molestowanie zbiorowe bo tak z ciekawości rzuciłem okiem po innych facetach i jakieś 80% populacji w okolicy gapiło się bezwstydnie na nią. Pozostałe 20% miało nos w gazetach nie wiedząc co traci czytając o wynikach wyborów. Ot wykształciuchy, życie mija im obok :). No więc na tej zjawiskowej dziewuszce moher z daszkiem powalał!

Czapka jak czapka – włączcie sobie rydzykową telewizornię to i dowiecie się co to takiego jest moher. Włączcie VIVA czy insze MTV to dowiecie się, co to takiego jest ten cały gówniany hiphop i jak na nim koncerny zarabiają robiąc np. głupie czapki z daszkiem. Teraz zróbcie miks obydwu obrazków i oto macie idealny produkt dla chcących manifestować swą polityczną przynależność. Czemu polityczną? Bo z miejsca i sam z siebie ktoś takie cudo noszący kwalifikuje się na postępowego prawicowca. Obydwa atrybuty w jednym i w dodatku wygląda to całkiem gustownie, nie powiem. Gdyby większość postępowych prawicowców wyglądała tak jak owo dziewczę to ja zmieniam front i z lewicującego antyklerykała staję się piewcą moheru z daszkiem :)

Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne pomysły postępowych prawicowców i już cieszyć się na samą myśl o np. moherowych stringach :)

6 odpowiedzi do Moherowa czapka z daszkiem

 1. ninja Listopad 13, 2006 o 08:32 #

  costa, jesteś w tyle – moherowe czapki z daszkiem, dla dziewczyn, były w sklepach dla młodzieży już pół roku temu :) hihihi…

 2. ciotka's eleni Listopad 13, 2006 o 11:18 #

  Nie wiem czy cie bardziej zafascynowala czapka czy dziewczyna. Czapka byla chyba tylko pretekstem…

  Dorotko zrob z nim porzadek !!!!

  Swoja droga to bardzo chwiejne sa te twoje poglady polityczne

 3. PitMac Listopad 13, 2006 o 11:34 #

  ja bym chciał zobaczyc w tramwaju moherowe stringi! ;)

 4. btd Listopad 13, 2006 o 14:09 #

  eeeeeee ale pomyslcie gdzie ten moher ze stringow bedziecie potem znajdowac :-/

  wyjatkowo malo estetyczne.

  Ciociu ;-) :

  ja zawsze mowie ze sie patrze zeby zobaczyc ze w sumie i tak zadna nie ma startu do mojej wybranki :) i jakos specjalnie nie sciemniam.

 5. CoSTa Listopad 14, 2006 o 08:27 #

  [b]ninja[/b]: tej, ja już się nie łapię na sklepy „młodzieżowe” :)

  [b]ciotka’s[/b]: dziewucha mnie porwała wręcz, czapa zresztą też. moje poglądy polityczne są bardziej niż chwiejne – kilka takich lasek załatwiłoby sprawę i zmieniłbym front, światopogląd oraz dawałbym z chęcią na tacę :)

  [b]pitmac[/b]: atawistyczne marzenia o futerku? ;)

  [b]btd[/b]: o fak, tak użytkowo do kwestii podchodzisz… a co do patrzenia – po coś te oczy nam ewolucja zafundowała. co, mam z zamkniętymi chodzić? :)

 6. ciotka's eleni Listopad 15, 2006 o 11:38 #

  Typowo meskie podejscie swiatopoglodowo-polityczne….

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co ja mam…

Eeeech, przy takim czymś, co to się za oknem dzieje, jedyne na co człowiek ma ochotę to walnąć się gdzieś...

Zamknij