Menu serwera

pierwsze urodziny CoSTa’s Family Page

ulubiona wersja stronki

Stooo laaat, stooo laaaaat! Niech żyję, żyję ja… ;)

Właśnie 8-go listopada, równo rok temu prawie że, został popełniony pierwszy wpis na CoSTa’s Family Page w jej wtedy nowej odsłonie. Równo rok temu przesiadłem się z sympatycznego ale nie dającego zbyt wiele możliwości silnika CuteNews na Serendpity. Stronka sama w sobie jest o wiele, wiele starsza i jest prowadzona od diabli wiedzą już jak dawna. Być może w jakiejś niedalekiej przyszłości poszperam głęboko w archiwach i uda mi się odnaleźć te zamierzchłe wersje stronki, które oczywiście wstydliwie pokażę :). Z boczku rzucam tylko screena tej mojej ulubionej wersji wszechczasów, którą wspominam najmilej. Ma swój styl, gadajta co chceta. Gdybym umiał to całe PHP i te wszystkie bazy danych obsłużyć, to bym se strzelił swój własny silniczek pod własne potrzeby i pod swój layout, który byłby wykręcony co się zowie. Te gotowe silniki są fajne ale trzeba nawkuwać mnóstwo rzeczy, żeby się jakoś w nich połapać i potrafić zrobić czary w przeglądarce. Za leniwy jestem na to czyli na to samo wychodzi – wykręconego layoutu nie ma ale za to jakoś to do kupy działa :). No i nie oszukujmy się – wykręcone layouty robić trzeba umieć. Na tej stronie króluje samoróbstwo, nieprzestrzeganie standardów, olewanie wyglądu i ogólne rozprężenie obyczajów.

Bardzo mi przyjemnie, że „dorobiłem” się już chyba grona stałych czytelników, do których zresztą sam z chęcią zaglądam na ile czas pozwala. To chyba nazywa się „towarzystwo wzajemnej adoracji” i powiem wam jedno: w cholerę mi dobrze w tym towarzystwie i bardzo miło spędzam w nim czas. Miło mi także z tego powodu, że utrzymuję chyba wciąż ten sam – beznadziejny – poziom. Meine blog nie dryfuje chyba w jakichś eksperckich kierunkach bo nie jestem żadnym ekspertem. Pisze się tu dużo i nieskładnie najczęściej, a to cieszy. Składnej pisaniny szukajcie gdzie indziej, tu obowiązuje paplanina w stanie wolnym. We wpisach i w komentarzach.

Chciałem oczywiście podziękować w imieniu swoim, wpółredagujących (taaa… chyba ich czas na jakichś nowych bo ci niespecjalnie się wyrabiają) i czyim tam jeszcze. Bardzo sobie cenię (oni chyba też) to, że tracicie tu czas. Bardzo to miłe :)

Dziękujemy!

wpisy sprzed roku
archiwum CFP

20 odpowiedzi do pierwsze urodziny CoSTa’s Family Page

 1. Paweł Tkaczyk Listopad 8, 2006 o 16:19 #

  Gratulacje :)

 2. Hadret Listopad 8, 2006 o 16:30 #

  Wszystkiego naj-naj-naj! (:

 3. PitMac Listopad 8, 2006 o 16:50 #

  eeee sto lat,sto lat itd.

  A na poważnie to znalazłem tego bloga przez wpisy u Rafiego,jako że w jakiś sposob mnie zaciekawiły to podażyłem za autorem no i znalazłem się tutaj.

  Fajne miejsce,pełne luzu i humoru tak więc zaglądam.

 4. golem14 Listopad 8, 2006 o 17:16 #

  Gratulejszzzyn, yep… to jeszcze po małym pod tą rocznicę

 5. msierant Listopad 8, 2006 o 18:07 #

  Gratuluję i życzę n+1 kolejnych rocznic :)

 6. torm Listopad 8, 2006 o 18:16 #

  przyznam, że znakomicie się czyta tę paplaninę w stanie wolnym :) oby jej przybywało jak najwięcej !

 7. Luke Mica Listopad 8, 2006 o 18:45 #

  również gratuluję i czekam na kolejny rok :)

 8. RAFi Listopad 8, 2006 o 18:50 #

  Gratulacje Papo Costo. :)

 9. Byru Listopad 8, 2006 o 19:14 #

  Gratulacje, gratulacje. Pomimo, iż nie wiem jak wyglądał CoSTowy blog rok temu to 2 ostatnie layouty pamiętam :)

  Czytający, czas tracący i powracający – Byru :)

 10. ninja Listopad 8, 2006 o 20:01 #

  PAMIĘTAM :) jaaa… zobaczyłem te swoje stare „loopki” na stronie i coś we mnie drgnęło… wzruszenie mode on :) 100 lat! ;)

 11. Biter Listopad 8, 2006 o 21:27 #

  Pamiętam :) „Costa txt pack” też pamiętam, mam nawet gdzieś na dysku :) Ale ten czas leci :)

 12. byte Listopad 8, 2006 o 21:58 #

  Z najlepszymi życzeniami.

  Życzliwy.

 13. CoSTa Listopad 8, 2006 o 22:20 #

  kurczę, dzięki ludzie ogromne. się staremu, grubemu i pomarszczenomu papie oczka lekko były zeszkliły… jakieś piwo cholera muszę wreszcie wam postawić. tak w realu, po męsku :). dzięki!

  [b]ninja[/b]: teeej, z tymi loopkami to muszę pokombinować i w nowej wersji layouciku (robi się, a jakże – będzie elegancko) wrzucić małe conieco do posłuchania na stronie. oooo… to jest dobra myśl! bo tak poza tym te twoje loopy rządzą po prostu. no i kawałki mataglapa zrywają kask… a tam był jeszcze traymuss i tuz skutah. nie no, wrzucam tu loopy i basta :)

  [b]biter[/b]: o żesz w mordę, ty to masz pamięć. patrz, było coś takiego i mi to przypomniałeś… starodawne dzieje :). [url=http://costa.ind.w.interia.pl/]żenujące :)[/url] ale wciaż wisi!

  • Biter Listopad 9, 2006 o 00:24 #

   Piwo? Koniecznie, dawno się nie widzieliśmy (bo te spotkania w tramwajach się nie liczą :)) Daj znać kiedy ci pasuje w tym lub następnym tygodniu :)

 14. waltharius Listopad 8, 2006 o 23:07 #

  Gratulacje :) Może w końcu pójdzie? AKismet mnie przestał tolerować?

 15. RevPeter Listopad 9, 2006 o 05:55 #

  Buziaczki cmok cmok cmok, wszystkiego najsmerfniejszego

 16. ciotka's eleni Listopad 9, 2006 o 07:59 #

  Niech nam Costa i jego stronka zyja sto lat.

  A gdzie tort ze swieczka?

 17. Dinven Listopad 9, 2006 o 14:36 #

  „Gratulejszyn”, jak to się mawia…[;

 18. Brzoza Listopad 10, 2006 o 08:22 #

  Końgratulejszyn! Twój blog bracki wyszedł z wieku niemowlęcego i przechodzi w wiek przedszkolny… No, no. To już czas na poważniejsze tematy. Może takie damsko męskie;)

 19. dRaiser Listopad 10, 2006 o 14:25 #

  sto lat;]!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dobre złe seriale

The A-TeamO tym, że jestem miłośnikiem rzeczy złych, kiczowatych albo głupich do absurdu czytelnicy tej strony powinni już wiedzieć. Recenzuję...

Zamknij