Menu serwera

Aktualizacja albumu z tapetami

Robot

Wydawało się, że nie tak dawno aktualizowałem swój zbiór tapetek a tu proszę, kolejna aktualizacja. Powód? Oczywiście wspomniana niedawno stronka InterfaceLIFT, którą to stronkę zjechałem w całości w poszukiwaniu fajnych tapetek. Łup okazał się być przebogaty i po wstępnej selekcji wrzuciłem co imo wartego uwagi znalazłem do swojego zbioru. I tu nieco przystanąłem w zapale wrzucania tapet bo konto picasowe ma jedno feature, które może być przekleństwem ale może też być błogosławieństwem. Rozchodzi się o limit ilości bitmap wrzucanych do jednego albumu. W wersji darmowej PicasaWeb jest to 500 sztuk i ni cholery nie chce być więcej. Się początkowo zdenerwowałem ale zaraz potem przyszła drobna refleksja: „CoSTa, idioto, komu będzie się chciało przeglądać 500 obrazków, ciebie nie wyłączywszy?”. Kierunek myślenia chyba słuszny i oznaczający tylko jedno:

Czas ten bajzel tapetowy posprzątać :)

Jak tylko znajdę chwilkę to dokonam solidnej segregacji śmiecia. Ostanie się może połowa tapet z tych, które do tej pory w moim zbiorze się znalazły. Niech no tylko opanuję nieco zawiadywanie danymi w iPhoto (czas jakieś skrypty automatyzujące wyszukiwanie duplikatów porobić/ściągnąć) i będzie dobrze.

mój skromny zbiór tapetek

3 odpowiedź do Aktualizacja albumu z tapetami

 1. Anonymus Grudzień 28, 2006 o 07:06 #

  CoSTa, idioto, komu będzie się chciało przeglądać 500 obrazków, ciebie nie wyłączywszy? ;)

 2. eNJey Grudzień 28, 2006 o 07:32 #

  a ja po każdym updacie przeklikuję się przez te tapety. Bardzo gustownie dobrany zbiorek.

 3. Krzyhoo Listopad 9, 2007 o 08:41 #

  Jak komuś się chce robić to niech robi. Raczej nieładnie obrażać kogoś za swoją robotę.

  Ja skorzystam.

  POZDRO.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Słucham… 2006.12.27

Poświąteczne siedzenie w robocie, kiedy to połowy składu nie ma, bo się byczy pomiędzy Wigilią a Sylwestrem - to wkurza,...

Zamknij