Menu serwera

Aktualizacja albumu z tapetami

Cat Head

No i pobrałem dziś testowe Ubuntu – Feisty już niebawem wyląduje na testach w emulowanym środowisku pod Makiem. Sam jestem ciekaw co tam wymyślą w kwestii wyglądu bo już theme Human średnio mi się podoba i czas nieco wygląd Ubuntu przewietrzyć. A w przewietrzaniu na pewno pomogą jakieś fikuśne tapetki :). Kilka nowych wylądowało w moich skromnych zbiorach i prosiem bardzo – dzielem się w imię propagowania idei jumania z innych stron i wrzucania w jakąś mniej lub bardziej sensowną kompilację. Mnie się ten kotek bardzo spodobał – wyczesana fotka imo i jak ładnie zrobiony kotek! Znajdą się i z dwie inne przyjemne tapetki. I znów – większość to widescreeny, co coraz bardziej skłania mnie do zafundowania sobie jakiegoś panoramicznego LCD. Trzeba zakasać rękawy i se zarobić w takim razie.

mój skromny zbiór tapetek

6 odpowiedzi do Aktualizacja albumu z tapetami

 1. byte Grudzień 2, 2006 o 21:33 #

  Jaki trzeba mieć ekran do [url=http://picasaweb.google.com/costa.msm/Tapety/photo#4995836950453092370]tej tapety[/url]? :)

 2. Hadret Grudzień 2, 2006 o 21:55 #

  Pobrałeś Feistjego? (:To jest jakiś Knont, Alpha czy insza Beta, czy po prostu jedziesz z jakiegoś night-builda? (:

  • CoSTa Grudzień 2, 2006 o 22:32 #

   night-build zdaje się. nieważne, sprawdzę co to i jak działa. tyle że chyba niezbyt szybko bo jakoś jutro odsysam się od kompa i wyjeżdżam w cholerę :). ale po powrocie obiecuję sobie sprawdzić co i jak.

 3. Hadret Grudzień 2, 2006 o 23:04 #

  Hmm, IMO wielkich zmian być nie może – sam fakt, że nawet Knota nie wydali. Ciekawym jednak, czy coś się zmieni – znacząco (:

  Co zaś do tapetek, znalazłem sobie jedną naprawdę mistrzowską. Czasami jest takie coś, że szuka się czegoś długo, żeby po machnięciu ręką, to znalazło Ciebie (:

 4. Hadret Grudzień 7, 2006 o 06:26 #

  Wydali pierwszą alphę. Więcej u mnie na blogu (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Firefly, iTunes i wkur****** na maksa

Firefly w iTunesDobra, ja się literalnie poddaję. Ja już nie chcę patrzeć na ciastka, które mają w krajach cywilizowanych, a...

Zamknij