Menu serwera

Da Majek: „Kicham na Was!” :)

Z samego rana, na zły początek dnia, naści coś prosto na twarz:

„Kicham na Was!”

Sweeeeeeet :). Zmieniam CoSTa’s Family Page w blogaska :)

7 odpowiedzi do Da Majek: „Kicham na Was!” :)

 1. Hadret Grudzień 28, 2006 o 10:41 #

  Na zdrowie! ;)

 2. btd Grudzień 28, 2006 o 11:58 #

  bardzo sweet ;-)

  Ja ci mowie Costa ty jeszcze niezle opijesz sie alkoholu dostarczanego przez kandytatow do roli ziecia :-D

  • CoSTa Grudzień 28, 2006 o 14:54 #

   uuu stary, ja tu już mam przygotowaną całą dokumentację „toru przeszkód”, jaki pokonać będzie musiał każdy kandydat. największy nacisk kładę na przekupstwo. jako że jestem łapówkobiorcą pierwszej wody, opracowany dokument już w sumie w tytule będzie miał odpowiednio mocną sugestię dawania łapówek.

   jeszcze z córy będzie pożytek, oj będzie :)

 3. golem14 Grudzień 28, 2006 o 16:55 #

  A niech Cię drzwi ścisną CoSTa ty spamerze! 3507 KB no bez przesady – i żeby się to samo ładowało, tak bez pytania – nieładnie, oj nieładnie! Popraw się. Jak wrzucam pliki dla famili na video.google to wmv – mają po max kilka mega przy przcietnaj długości ca. 4 minuty.

  • CoSTa Grudzień 28, 2006 o 17:26 #

   a to nie można tego spauzować czy coś? powiem szczerze, że nie wiem bo zanim mi by to na myśl przyszło to już mi się te trzy megabajty ściągają :)

   btw – to się ustawia samemu zdaje się. to mov i jest odtwarzany pluginem quicktime’a. w ustawieniach pluga samemu można sobie ustawić, czy filmik ma być zasysany „sam”, czy dopiero po kliknięciu. czym to jest u ciebie odtwarzane?

  • btd Grudzień 28, 2006 o 20:00 #

   heheh costa ma maca przeciez wiec trudno zeby dal cos innego niz quicktime ;-p

   • CoSTa Grudzień 29, 2006 o 07:23 #

    nie no, nietrudno. pytanie tylko – po co :). ale golem ma rację, muszę pokombinować jak tu streaming automatyczny wyłączyć bo chyba nie jest tak, że można tym zawiadywać via konfiguracja wtyczki. chyba że ktoś zna się na tym całym quicktime i może mi powiedzieć, jak mam filmik zapisywać by nie streamował się zaraz po wgraniu tylko żeby np. poczekał grzecznie jak na youtube. ciekawe, czy tak da rady w ogóle. muszę cholera poeksperymentować.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Aktualizacja albumu z tapetami

RobotWydawało się, że nie tak dawno aktualizowałem swój zbiór tapetek a tu proszę, kolejna aktualizacja. Powód? Oczywiście wspomniana niedawno stronka...

Zamknij