Menu serwera

Spadamy na święta do Jeleniej

Babcia Wula przybyła a da Majkowi polepszyło się chyba na tyle, że da rady jutro ruszyć w samochodową podróż do Jeleniej Góry. Tym samym pierwotny plan wypadu do Jelonki nadal jest w mocy. Przez moment była chwila wahania spowodowana usznymi przypadłościami da Majka ale być może dzieciak da rady dojechać i wrócić w jednym kawałku. Jeeez, nie rozleci się, bez przesady. Co najwyżej babci w podróży pawia rzuci lub dwa (jeden ze skutków ubocznych zapalonego ucha to ponoć wymioty o czym przekonałem się śmigając z Majkiem taksówką do lekarza – taksówkarz też zresztą się dowiedział :)).

Dotarły do mnie pewne przecieki, że papa CoSTa dostanie Bardzo Drogi i Bardzo Fajny Prezent. O cholera, już się doczekać nie mogę :). Ciekawe co to mogło by być… Moje typy znajdzie w załączonym pollu. Nic tylko głosować i metodą faktów dokonanych przymusić darczyńców do wybrania tego właśnie a nie innego prezentu :)

A ja, z 12,60 PLN na koncie, mówię wszystkim oczekującym podarunku: wybierajcie między guzikiem a pętelką. Na więcej – jak widzicie – niezbyt styka :/

3 odpowiedź do Spadamy na święta do Jeleniej

  1. mlx Grudzień 19, 2006 o 20:15 #

    da radĘ?

  2. ciotka's eleni Grudzień 20, 2006 o 08:21 #

    Wiem ale nie zdradze sekretu, niech to bedzie niespodzianka!

  3. Brzoza Grudzień 22, 2006 o 22:14 #

    Ja też wiem:) W końcu jestem współfinansującym:) To jest coś mocno związane z jedną z pozycji z wishlist:) Kombinuj Costa, kombinuj:)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Słucham… 2006.12.15 i 2006.12.18

Dziś nadrabiam zaległości z piątku. A bo i owszem, w pracy się wtedy było, muzysi się słuchało ale (jak zawsze...

Zamknij