Menu serwera

Jak w Bagdadzie…

Jak w cholernym Bagdadzie! Środek nocy a tu wybuch za wybuchem, zamach za zamachem, krzyki i wycia na klatce jakichś bojowników o lepszą, bo bardziej procentową flaszkę… Poniżej krótki fragment gorącego reportażu o naszej rodzinnej ucieczce z miejsc ogarniętych walką. Przepraszam, za niewielką składność wypowiedzi i odwoływanie się do naszych Wschodnich Sąsiadów. To teraz – nie tylko w polityce – bardzo jazzy trend.

Ostrzał – miniatura

Ogólne :)
(głupieję, czuję to wręcz fizycznie – i diablo mi z tym dobrze! :))

PS. Tak mogę filmiki na stronę wrzucać? To apropos jednego z ostatnich komentarzy, w którym wytknięto mi mus ssania iluśtam megabajtów przy wchodzeniu na stronę, na którą filmik wpycham. Prześwięta racja! Takoż co do wielkości filmików. Mam nadzieję, że zmiana tak sposobu wyświetlania, jak i solidniejsza kompresja a w efekcie mniejsza ilość danych potrzebnych do zassania, to krok w dobrym kierunku. Uczę się więc nie bić :)

13 odpowiedzi do Jak w Bagdadzie…

 1. byte Styczeń 1, 2007 o 08:46 #

  Ej, coś Ci się pokiełbasiło. W Bagdadzie nie ma Rosjan. Powiedziałbym nawet – wręcz przeciwnie :)

 2. btd Styczeń 1, 2007 o 10:04 #

  Spoko, filmik ok, technicznie tez, a komentarz conajmniej jak Max Kolonko :-D

 3. liviopl Styczeń 1, 2007 o 12:48 #

  Od kiedy jpg to filmik?

 4. Hadret Styczeń 1, 2007 o 13:23 #

  @liviopl: Pod obrazkiem masz taki dziwny napis – kliknij na obrazku by wyświetlić filmik, a wtedy otworzy Ci się pop-up, gdzie będziesz mógł go obejrzeć. Jak wiem, że czytanie ze zrozumieniem sprawia co poniektórym problemy, ale wziąłbyś się w Nowym Roku ;)

  @CoSTa: świetne xD Cholera, że ja dopiero będę miał jako taką kamerkę w ok. kwietnia. Ale, ale! Będę kręcił i wrzucał w ilościach wielkich! :D

 5. liviopl Styczeń 1, 2007 o 13:26 #

  Hadret, głupi nie jestem, klikałem i co?

  Mnie się żaden pop-up nie otwiera i bez aluzji prosze.

  • CoSTa Styczeń 1, 2007 o 13:40 #

   hmmm… dziwne. testowane na makowych wersjach przeglądarek: safari, firefox 2, opera 9.1 (te ostatnie dopiero co pobrane i w najnowszych stabilnych wersjach). wygląda na to, że to raczej coś u ciebie. blokowany popup? brak czegoś odtwarzającego quicktime’a? mogę tylko zgadywać…

 6. liviopl Styczeń 1, 2007 o 13:42 #

  Dobra, zajrzałem stronie pod kiecę, mam filmik na pulpicie [ ttp://www.icpnet.pl/~costa/mov/2006.12.31-ostrzal.mov ].

 7. Anonymus Styczeń 1, 2007 o 14:04 #

  Genialne! Zona jest chora jakims sowieckim tym…. wirusem xD

  • CoSTa Styczeń 1, 2007 o 15:47 #

   jak to mawiają w poznaniu: teeeej, środek nocy, zmęczenie materiału, żona od dwóch tygodni chora, ogarniająca i postępująca głupawka związana ze spędzaniem sylwestra w domu… proszę o wyrozumiałość :)

 8. prixus Styczeń 1, 2007 o 15:59 #

  Trochę biedny ten ostrzał, ale za to komentarz świetny. Macie tam schron?

 9. golem14 Styczeń 1, 2007 o 20:49 #

  :D ROTFL

  „pizgają równo” – mniamuśne

 10. Brzoza Styczeń 2, 2007 o 09:52 #

  Bracki – czyżby to były nagrania nowym sprzętem? Jestem strasznie ciekaw jakie to coś filmy kręci, bo przyznam się szczerze, ze strasznie długo szukałem i wybierałem kompakta, który robiłby w miarę (jak to kompakt) dobre filmiki.

  Co do ostrzału i samego filmiku: to superaśne! Ale brakowało mi jeszcze jednej bohaterki – co w tym czasie robił daMajek? Mam niejakie podejrzenie, że aktywnie uczestniczyła w tej pizganinie:)

 11. liviopl Styczeń 2, 2007 o 14:13 #

  Kurde, muszę dodatkowe kodeki pobierać z tego wszystkiego :/ .

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
S nowym godam…

Kochani, z okazji nadchodzącego dziś Nowego Roku, który przyjdzie, staremu tyłek okopie i zapanuje nad światem, pragnę życzyć co następuje:...

Zamknij