Menu serwera

[N] – gra, która kopie tyłek

[N] – doskonała gra

Jest taka kategoria gier, które lepiej, żeby się były nie pokazały. Są złe. Bardzo złe. Ich bardzozłość polega na tym, że wciągają totalnie i powodują przez to szereg niemiłych konsekwencji, z których rozpad więzi międzyludzkich z naciskiem na rodzinne (bo nie biega się dość szybko z zaspokajaniem żądań żony), jest kwestią tylko czasu. Niedługiego dodajmy. [N] to gra, która rozwali z hukiem Wasze związki, zniszczy wszelkie relacje stopnia wyższego a Was samych zamieni w hiperaktywne końcówki służące obsłudze klawiatury. Ta gra rozwala fukcje życiowe organizmu a w stanach przegięć i szczególnego natężenia uwagi, wypróżnianie się może stać się czynnością zapomnianą, aczkowliek dziejącą się nieświadomie, o czym przekonacie się wyrwawszy się z transu, w jaki [N] Was wpędzi. Oczywiście o ile znajdzie się jakaś dobra dusza, która Was wpierw wybudzi z omdlenia spowodowanego stanem długotrwałego grania.

Jednym słowem: gra kopie tyłek! Jest na Windows, Linuksa i MacOSX. Zrobiona jest zdaje się we Flashu a porywa prostotą rozgrywki, wymogiem pełnego skupienia się na tym, co się dzieje na ekranie, miejscami strategicznym wręcz planowaniem oraz refleksem połączonym z szachową umiejętnością przewidzenia kilku ruchów w przód. To połączenie dynamiki, chłodnej kalkulacji i fajowej fizyki. No przecież mówiłem – kopie tyłek. A żeby było śmieszniej, od strony www począwszy na napisach w menu gry skończywszy – jest idealnie wydesignowana. I dziękuję, przepadłem. Tym bardziej, że gra jest za free.

Wrrrr… Lubię takie cacka!

strona gry

18 odpowiedzi do [N] – gra, która kopie tyłek

 1. uglukk Styczeń 1, 2007 o 18:02 #

  Tips dla linuksowców: wersja windowsowa pod wine chodzi szybciej, niż natywna.

  To ważne, bo gra wbrew pozorom ma dość duże wymagania: na athlonie 1GHz nie da się grać w linuksową wersję, a windowsowa — nawet pod wine — hula aż miło.

 2. z3ppelin Styczeń 1, 2007 o 18:03 #

  Heh, w sumie dla mnie zaden news, zagrywalem sie w toto w wakacje, od tamtego czasu czekam na 1.5 :)

 3. ninja Styczeń 1, 2007 o 18:47 #

  hehehe, grałem w to dość długo swojego czasu i chwaliłem się osiągami :) dobre, animacja rozpierdala…

 4. byte Styczeń 1, 2007 o 19:54 #

  Ubunciarze przed zagraniem muszą jeszcze wykonać

  sudo apt-get install libgtk1.2 libstdc++2.10-glibc2.2

  Ten drugi pakiet jest w Universe.

 5. liviopl Styczeń 1, 2007 o 19:56 #

  No to CoSTa nie przyszpanował :P .

 6. madman Styczeń 1, 2007 o 20:21 #

  Abu…

  – Wersja dla Linuksa uzywa prastarego GTK1

  – W wersji win32 uruchomionej w Wine nie dziala klawiatura :/

  TODO: Sprawdzic wersje makowa na iBooku ;)

 7. CoSTa Styczeń 1, 2007 o 21:26 #

  [b]uglukk[/b]: te różnice w prędkości działania to chyba bardziej problem linuksowego flasha, prawda? coś chłopaki z adobe nie mogą tego zoptymalizować jak należy. u mnie problemów nie ma żadnych.

  [b]z3ppelin[/b]: jestem znany z tego i chlubię się tym, że nie jestem na bieżąco w netowych nowinkach. u mnie nie ma newsów. są za to wykopaliska :)

  [b]ninja[/b]: i co, dobry w te klocki jesteś? kombinuje jak podpiąć toto pod pada, wtedy pokażę na co stać papę CoSTę :)

  [b]liviopl[/b]: eee… szpanować??? czym? że odkryłem grę, którą zdążono już dawno temu pogrzebać? na tej stronie nie ma newsów, cokolwiek się tu pojawia spoza dziedziny rodzinnej jest stare, źle napisane, niedokładne, przekłamane, niepodparte cytatami i bez podawania źródeł. sorry, newsy to nie tutaj :)

  [b]madman[/b]: na mini śmiga że trudno fajniej :)

 8. Anonymus Styczeń 2, 2007 o 09:09 #

  Ale za to Pan Costa ma wspanialy dar zamieniania mysli w słowa, i to sie chawali ;)

 9. liviopl Styczeń 2, 2007 o 14:12 #

  [quote]liviopl: eee… szpanować??? czym? że odkryłem grę, którą zdążono już dawno temu pogrzebać? na tej stronie nie ma newsów, cokolwiek się tu pojawia spoza dziedziny rodzinnej jest stare, źle napisane, niedokładne, przekłamane, niepodparte cytatami i bez podawania źródeł. sorry, newsy to nie tutaj :)[/quote]

  Poczułem się dotknięty :D .

 10. Hadret Styczeń 2, 2007 o 19:05 #

  Mmm, zerkniem (:

 11. xeo Styczeń 2, 2007 o 19:06 #

  wow inspiracja byl soldat :)

 12. jak robic rundy?? Wrzesień 30, 2007 o 15:52 #

  chlopaki da sie robic rundy???JAk wchodze do configure to tam jest create new user co to oznacza rejestracja???i dlaczgo nie moge sie tam zarejestrowac(jak sie da)???w user levels tam sa chyba robione rundy nie?Najwazniejsze to czy da sie robic rundy???

 13. JULITKA122 Grudzień 5, 2007 o 07:46 #

  GRA ZAJEBIASZCZA

 14. Odp #12 Jak robić rundy?? Styczeń 23, 2008 o 15:33 #

  #12

  W wersji 1.4 da się robić rundy.

  Na początku gdy masz tam new game, user level itp to naciskasz ~ pokazuje ci się runda na której jest demo. T-Edytor J-Czyszczenie planszy do 0. H – Zapełnienie planszy. M-powrót do menu. P-Gra:)(Caps Lock ON) R-reset objektów. L-load mapy z pola u góry. S-Save mapy do schowka| Dalej to mi się nie chce pokombinuj!!!

 15. hiha9999... Luty 4, 2008 o 14:59 #

  zajebiiista giera!

 16. patryk Marzec 20, 2008 o 19:19 #

  sorry ze przeskadzam ale mam nie typowom sprawe jak robie mape i jak włancam ją to jak ją zapisać i grac a nie ze muse klikac na myske i jesce sie jagby scinała pomocy ja chce tylko zrobic własną mape i noramarie(cyli bez zaccinania tak jagby ta mampa juz była i zeby czebało jąm przejsc) i normarnie grać jagby co to pisac na mejl maarcane@o2.pl

  • CoSTa Marzec 21, 2008 o 09:23 #

   Sorry, nie mam bladego pojęcia jak się to robi. Cokolwiek masz na myśli. Kurczę, a po polsku jak by to brzmiało? :)

 17. Alexkris Czerwiec 28, 2008 o 16:58 #

  Nie chwalę się ale wymiatam w te grę(jest zaje***) gram juz w nia ze 2 lata stawiam piwo komus kto przejdzie ja cała bez kodów :D

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak w Bagdadzie…

Jak w cholernym Bagdadzie! Środek nocy a tu wybuch za wybuchem, zamach za zamachem, krzyki i wycia na klatce jakichś...

Zamknij