Menu serwera

Doropha prezentuje…

Co może Doropha prezentować? Napalonym od razu mówię – nie ma żadnych scen rozbieranych :). Moja żonka po prostu wpadła w trans na widok swoich nowych szaf, co pociągnęło za sobą napad gadulstwa a to po prostu musiałem uwiecznić i rodzinie pokazać. Filmik jak najbardziej rodzinny, bez sensacji i bez przemocy (szkoda :)) tak więc kompletnie nieinteresujący. Przypadkowy przechodniu – pomiń ten wpis bo zainteresować on może tylko nasze rozliczne ciotki ale ty będziesz się tu nudził. Serio.

No, zaczyna powoli to nasze mieszkanko jakoś wyglądać. Niestety, siano nam się skończyło i ni cholery nie ma skąd wziąć na urządzenie Majce pokoju czy na taką chociażby drobnostkę, jak zlew w kuchni :/. A mówiłem, że kredyt, który wzięliśmy jest zdecydowanie za mały… Jak się próbuje być mądrzejszym od papy CoSTy to później takie są tego skutki. Weźmiemy wypłaty i zobaczymy co dalej. Szlag, końca wydatków nie widać :/

Doropha prezentuje swoje nowe szafy :)

10 odpowiedzi do Doropha prezentuje…

 1. SebaS86 Marzec 27, 2007 o 12:21 #

  Trzeba tam wy*pikać część. A Maca mini na kolana, i byle by gniazdko z netem było blisko. :P

 2. btd Marzec 27, 2007 o 15:54 #

  g* prawda ze tylko dla ciotek ;-p

  Jak najbardziej interesujące to jest :)

 3. byte Marzec 27, 2007 o 20:39 #

  CoSTa, czy Doropha też wykazuje mroczny pociąg do dużych szaf? Oglądając ten film doszedłem do wniosku, że trochę jakby owszem.

  Małżowinka ma to samo, szafa jest jej ulubionym meblem. Niezbadana jest kobieca psyche…

  • BS Marzec 29, 2007 o 18:33 #

   poczytaj co wedlug freuda symbolizuje szafa ;)

 4. SebaS86 Marzec 27, 2007 o 21:25 #

  A właśnie, mam nadzieję, że wieszanie kota też będzie dostępne on-line w postaci cyfrowej. :)

 5. CoSTa Marzec 27, 2007 o 22:22 #

  [b]sebas86[/b]: żadnej cenzury! :) a neta to se robię bezprzewodowego. ciąganie kabli? w XXI-szym wieku? to już nie jest trendy :). a co do wieszania kota – to nie jest legalne w naszym kraju dlatego za możliwość wciągania online procesu wieszania futrzaka będę pobierał słone opłaty. będę miał na prawników, którzy będą mie bronić przed miłośnikami zwierząt :)

  [b]btd[/b]: skoro tak twierdzisz… ale ty zawsze jakiś inny byłeś :)

  [b]byte[/b]: wykazuje. i to zdecydowany. gdybyśmy mogli, to wydałałby luźną ręką dwa razy więcej i pewnie cały przedpokój zabudowała w cholerę. taaaak, ta kobieca psyche faktycznie jakby nieco inaczej działa. cóż począć? trzeba dzielić się zasobami i zaciskać zęby :)

  • Maciek Marzec 28, 2007 o 22:59 #

   Co do bez/przewodowego dostępu do netu to bym się kłócił. Osobiście znam jednego SE ***** który własną ręką wykuwa w ścianach rowki na rynienki z kablami. A bezprzewodowe routerki rozdaje znajomym – dzięki czemu siedzę sobie teraz w kuchni i nie martwię się, że moja luba w drodze z sypialni do łazienki o coś się potknie ale to inna historia…

   A co do szaf to mam takie wewnętrzne przekonanie, że tak czy siak okaże się, że są za mało pojemne :( Czego oczywiście nie życzę, może Wasz przypadek okaże się wyjątkiem…

 6. Robert Pankowecki Marzec 28, 2007 o 08:46 #

  A jak z poznańskiego na początek poszło: „Dyngsy” :-) Miło było obejrzeć uśmiechniętych ludzi.

 7. DonKoyote Marzec 28, 2007 o 12:50 #

  Znaaaam ten ból. Ostatnio wzięło nas (mnie i Anię) na modernizację, sypialnia, „gościnny” i kompuciarnia. Łączna kwota to jakieś 6-8k, a to tylko „modernizacja”.

 8. ciotka's eleni Marzec 31, 2007 o 12:47 #

  co wy sie tak ciotek czepiacie? hehehe!

  tez kiedys nimi zostaniecie, oj przepraszam chyba raczej wujkami.

  Dorotko zagralas swietnie! Mam nadzieje ze nie zadowolisz sie tylko gra w rodzinnym serialu…

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Apple TV Intro Movie

W jednym z ostatnich komentarzy btd wspominał coś o Apple TV. Ano, swego czasu pisałem o tym przydatnym drobiazgu a...

Zamknij