Menu serwera

Jak 3 (PS2) – recenzja Majki

No, udało mi się naciągnąć Majkę na jej pierwszą w życiu recenzję gry! Tak kochani, moje czteroletnie (no, prawie) dziecko staje się powoli graczem, co się zowie. Śmiem zauważyć, że wybiera tytuły całkiem niezłe i potrafi rozpoznać gniota na kilometr. Już od jakiegoś czasu namawiałem ją na nakręcenie recki jakiejś gry i padło na Jaka 3 – grę, w którą się ostatnimi czasy mocno zagrywamy. Majka robi za operatora systemów strzelniczych, a prościej mówiąc: napieprza paluchem w przycisk strzału i strasznie jej się sianie zniszczenia podoba :). Acha, jako że to jej pierwsza recka, wybaczcie, że więcej peplałem (i to słodko, bo w końcu do dzieciaka) ja, niż ona. Trema you know… Ale z dwa razy mnie zastrzeliła. Szczególnie przy pytaniu, czy poleca grę innym dzieciom – Doropha, która siedziała akurat w kuchni, mocno się w język gryzła, by nie parsknąć śmiechem :)

Moi drodzy, da Majek presents… Jak 3!

Jak 3 – recenzja Majki

A na tapecie mamy Spyro the Dragon 2 (już niebawem) i kilka gierek na komputerze. Zapowiada się, że fajny blog tu będzie za jakieś trzy-cztery lata ;)

strona gry w serwisie GameSpot.com

7 odpowiedzi do Jak 3 (PS2) – recenzja Majki

 1. SebaS86 Marzec 2, 2007 o 22:36 #

  Dobrnąłem do końca z nadzieją na jakieś szczegóły, ale niestety chyba będę musiał się zadowolić screenami z sieci. ;)

  A córka nie wstydzi się tak przed kamerą publicznie? Bo odniosłem wrażenie, że bardziej operator kamery się stresował niż główna recenzentka. :)

  • CoSTa Marzec 2, 2007 o 23:05 #

   come on, bawimy się z córą aparatem i makówką :). czterolatek (niespełna) recki gry nie zrobi. nawet moje dziecko ;)

   córka publicznie się nie wstydzi. ojczulek i owszem, trochę tremy ma no ale cóż począć. obiecujemy, że spyrusia obrobimy solidnie.

   a dla malkontentów – po co to? bo cholernie dzieciaka rozwija. ileż toto musi się słów nauczyć, by opowiedzieć conieco o ulubionej grze… okej, na filmiku tego nie ma (a szkoda), niemniej zakuwanie słówek aż widać. nie ma bata, będziem te wygłupy powtarzali :)

 2. Łukasz Horodecki Marzec 3, 2007 o 01:52 #

  Zainspirowaliście mnie. Zamiast terenówy do suwania po domu kupuję młodemu kamerę i pleja.

  :D

 3. jarv Marzec 3, 2007 o 03:05 #

  CoSTa – playa nie mam, dzieci.. hm. no jakby to powiedziec – nie czuje do nich wielkiego uwielbienia (ale ojcowska milosc ojcow rozumiem) – ale recka – pierwszorzedna. ;]

  @DaKilla – jak najbardziej. terenówe też kup i potem z DaKilla2.0 zrecenzujcie ;]

 4. Paweł Tkaczyk Marzec 3, 2007 o 07:43 #

  He he, brawo Majek, brawo Costa :) Oglądaliśmy recenzję razem z Bąblem i teraz przez Ciebie będę musiał PS2 kupić, bo mu się spodobało :D

 5. futomaki Marzec 4, 2007 o 08:41 #

  Ja też będę musiał synowi ( ;) ) kupić jakieś ps2, albo nawet xboxa360. Ma już chłopak cały miesiąc na karku, więc trzeba zadbać o rozrywkę ;)

 6. ziyo98 Marzec 5, 2007 o 06:48 #

  Ja z moimi synami ( 4,5 i 9 lat) gram w JAK2 i JAK3. I normalnie nie daja mi spokoju, jak nie moga czegos przejsc , to wtedy do gry wlaczaja tate :D.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
God of War 2 (PS2) – CHCĘ TĘ GRĘ!

God of War 2 - ocenyDobra, nie mam pytań. Chyba po raz pierwszy zobaczyłem w kółeczku malkontenctwa wszelkiego, na jaki...

Zamknij