Menu serwera

Okami – trochę multimediów

Tak, tak… Wiem, wiem… Nudzę. Trudno się mówi, nic na to nie poradzę. Gra jest zjawiskowa, na pecetach czegoś takiego się nie uświadczy więc co sobie (i Wam) będę żałował :). Pograłem wczoraj sporo, bloga zaniedbałem, torrentowego ssania nie włączyłem… Ot wpadłem strasznie jak widać.

Dziś drobne multimedia, czyli review gry poczynione przez chłopców z GameTrailers.com. Powiadam Wam, takie oceny wystawiają chłopaki nieczęsto… No i przede wszystkim są mocno sprawiedliwi w ocenianiu gier. No a poza tym zobaczyć możecie jak toto wygląda w ruchu (a wygląda bosko). Miłego oglądania :)

Okami – GameTrailers.com Review

Więcej filmików? A proszę bardzo! Zalecam MOCNO wciągnięcie filmiku z recenzją wystawioną przez GameSpot.com (po kliknięciu na link rzecz na samym szczycie listy linków). Niezłej jakości filmik i pokazuje nieco lepiej jak ta gra wygląda.

4 odpowiedź do Okami – trochę multimediów

 1. golem14 Marzec 17, 2007 o 09:52 #

  Wczoraj na jakimś programie TV co to chodzi na zmianę Chyba z Zip/Zap dwóch gostków nadmiernie luzackim językiem (ty gupi jesteś) komentowało różne gierki. Nagle (wtem) – Okami – co dziwne goście piali nad nią zgodnie. Gra dostała wysokie noty (ale tam prawie wszystkie mają wysokie noty). Wychodzi na to, że rzeczywiście jest to jedna z najlepszych gier na PS2. „- Taki Ulisses – nigdy go nie przeczytałeś ale musisz mieć na półce. – Zawsze możesz powiedzieć, że ci sie sejvy skasowały”.

 2. golem14 Marzec 17, 2007 o 09:57 #

  I jeszcze jeden cytat (przybliżony):

  „W grze biegamy jest wilkiem, który jest bogiem, a raczej boginią z klapą od śmietnika na plecach. Ta klapa to ma być słońce – takie zboczone japońskie wyobrażenie”.

  Mimo tego języka pozytywna ocena jak najbardziej zgodna u obu gostków.

 3. CoSTa Marzec 17, 2007 o 10:21 #

  [b]golem[/b]: o mamo… ktoś daje na takie gówniane programy pieniądze? no musi dawać, skoro ktoś to ogląda. no cóż, takie właśnie pokolenie nam rośnie. szkoda :/

 4. golem14 Kwiecień 1, 2007 o 19:53 #

  Nazywa sie toto FRESH AIR i leci na hyper tv (hyper.pl)… własnie leci 21:52 niedziela 01.04.2007 r. brrr „Nie skacz po kanałach!”

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Okami (PS2) – Hands On

Innymi słowy - pograłem raptem dwie godziny i jak pierwsze wrażenia. O tym będzie ten wpis. Dedykuję go wszystkim bez...

Zamknij