Menu serwera

Podłogi już prawie zrobione

Doropha ruszyła dziś z questem między innymi sprawdzenia, jak tam budowlańcy radzą sobie z kładzeniem podłóg. Jak się bowiem okazało, kupiliśmy ciężkie w obróbce płytki, do których w dodatku (tak w sklepie stwierdzili) jakichś cokolików (cokolwiek to jest) producent nie robi. W przełożeniu na polski: będzie dłużej i drożej. Trudno się mówi i się płaci, skoro głowy na karku się nie ma. Anyway, prace idą dobrze, płytki już zaległy na podłogach, jutro powinna dolecieć reszta paneli i w sumie we wtorek możem wchodzić z aparatem i popstrykać nieco nasze nowe podłogi :). Kurczę, zaczyna mi się to mieszkanko coraz bardziej podobać…

A poniżej to, co było i to, co jest.

To było – no płytkas, only beton.
To jest – płytkas leżą, beton tylko wspomnieniem.

5 odpowiedzi do Podłogi już prawie zrobione

 1. byte Marzec 4, 2007 o 21:07 #

  „Cokolik” to jest takie coś, co kładziesz na ścianie przy podłodze z płytek żeby całość dobrze wyglądała. Jak nie ma cokolików, to chłopaki będą musieli przycinać płytki podłogowe i kłaść na ścianę. To małe na słupku na dole, to właśnie cokoliki.

  Wisisz mi piwo za konsultacje budowlane :)

 2. cimlik Marzec 5, 2007 o 15:24 #

  Bardzo ładne są te płytkas ;).

 3. Anonymus Marzec 5, 2007 o 19:42 #

  Za to cokoliki brzydkie ;)

 4. ciotka's eleni Marzec 5, 2007 o 21:54 #

  tak, koniecznie cokoliki bo troche jakby niewykonczone!

  a swoja droga nasuwa sie pytanie:dlaczego polskie chlopaki za granica maja dobra renome w tej dziedzinie a u siebie robia bez glowy?

  • CoSTa Marzec 5, 2007 o 22:30 #

   jak to robią bez głowy? przecież to work in progress i jak już skończą pracę panowie, to wtedy obcykamy co i jak. tych zasranych cokolików to ponoc producent płytek nie robi. ot i problem się z wykończeniem tego dziadostwa zrobił :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zudeo – Azureus na nowo

Zudeo aka Azureus 3Nooo, nareszcie! Nareszcie Azureus stał się czymś więcej, niż tylko przyciężkawym klientem torrenta, którego sens używania stał...

Zamknij