Menu serwera

Podłogi położone!

No, można rzec, że podłogi zostały już położone. Co prawda zostaje jeszcze nieco do dopracowania ale to szczegóły. Jednej rzeczy za to majstrom nie odpuścimy – beznadziejnie zrobili nam progi przy wyjściu z obydwu pokojów na taras. Zrobione to zostało żenująco po prostu i idzie to z miejsca do poprawki. Ot trzeba stać z biczem i cięgiem pilnować, bo powiedzenie „progi proszę obudować i ładnie jakoś zrobić” to nie jest zbyt jasna wskazówka. A taki majster w dupie ma robotę, byle szybciej skończyć i tyle. Za to do płytek nie mam zastrzeżeń żadnych. Po prostu solidna, profesjonalna robota i aż miło patrzeć na to, co pod nogami się ciągnie. Paneliki kładą się same i poza tymi nieszczęsnymi progami reszta położyła się ładnie. Listwy siedzą jak należy, przycięte to wszystko równo… Kiedy już te progi zrobią, to wejście nastąpi i jakieś solidne filmowanko odbębnię, coby pokazać jak się sprawy mają. A mają się naprawdę fajowo :)

A poniżej mój brudny but na leżącej już – także z resztą brudnej – podłodze.

Podłogi położone!

6 odpowiedzi do Podłogi położone!

 1. dely Marzec 10, 2007 o 19:30 #

  No z tego co widać to faktycznie rewelacji na razie nie ma ;)

 2. cycu Marzec 13, 2007 o 12:46 #

  jeśli chodzi o kolor i deseń to niezły gust, popieram takie podłogi!

 3. Byru Marzec 13, 2007 o 16:11 #

  Fotka jak z Duke Nukem 3D :P

 4. CoSTa Marzec 13, 2007 o 18:00 #

  [b]dely[/b]: cholera, jakiegoś jubilera muszę puknąć i wysypać diamentami podłogę bo coś czuję, że inaczej zachwytów nie wzbudzę :)

  [b]cycu[/b]: porobię kilka solidnych fotek po tym jak już umyjemy podłogi i zaczną się one prezentować jak należy. powiadam ci, świetny jest ten dekor. nie to, żebym takim asem w dobieraniu kolorów był :). po prostu gdy zobaczyłem, od razu zachciałem. coś w tym musi cholera być :)

  [b]byru[/b]: buhhahahaaa :))). doskonałe :)

 5. btd Marzec 14, 2007 o 07:50 #

  Zobaczysz moje podlogi to ze swoimi sie schowasz ;-)

  A tak serio – fajna tekstura, a ma bump mapping, czy to tylko plaskie jest ;-) ?

  • CoSTa Marzec 14, 2007 o 14:06 #

   ofcorz, jest i ma się nieźle. a nie wątpię, że się schowam :). no niestety, na nic więcej stać nas nie było :/

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapanować nad kablami

Dwa raptem dni temu jęczałem w kwestii zbyt wielkiej ilości dobra, którego to dobra najzwyczajniej w świecie nie idzie strawić...

Zamknij