Menu serwera

R2-D2 jakiego nie znacie

Któż nie był/jest fanem Star Wars? Osobiście nie znam nikogo, kto by tego filmu nie lubił (nooo, przynajmniej epizodów późniejszych, czyli datowo wcześniejszych :)) czy chociaż o nim nie słyszał. SW to ikona naszej kultury czy tego chcemy, czy też nie. I OK, nie mam z tym problemów żadnych ale z czasem utwierdzam się w przekonaniu, że fani SW muszą przynajmniej w części pochodzić z zupełnie innej galaktyki, gdzieś z diabli wiedzą jak daleka. Dlaczego? Bo wystarczy mieć pomysł a można im wcisnąć każdy gadżet. Okej, nie alienuję się – z chęcią chciałbym mieć tyle, bym bez wyrzutów sumienia mógł zostać wciśnięty.

Kochani, takiego R2-D2 chcielibyście mieć, zaręczam :) (choć mnie bardziej zakręcił kompletnie nieużywalny ale za to jaki odjechany (lub lepiej – odleciany) pilot).

Nikko R2-D2 – totalny odjazd dla każdego miłośnika Star Wars :)

To fragment świetnego programu dla miłośników wszelkich elektronicznych gadżetów, który to program zwie się InDigital: Your Life in Gear. Nadawane toto jest w formie podcastu (pliki także do bezproblemowego zassania), filmiki są podawane w różnych rozmiarach ale zalecam duży – obrazek zaprawdę niezłej jakości. Polecam każdemu miłośnikowi gadżetów. Ślina potrafi ciec miejscami ostro :)

strona programu

4 odpowiedź do R2-D2 jakiego nie znacie

 1. jarv Marzec 29, 2007 o 10:09 #

  Ano jestem SW fanem. Takiego astromecha to bym cholernie chetnie dorwal ;]

  A z ciekawostek – nie wiem, czy zauwazyles, kto dokladnie prezentuje tego R2D2 ;] – jesli juz przy ikonach jestesmy… ;]

 2. Piotr Pyclik Marzec 29, 2007 o 10:45 #

  Ja nie jestem fanem, nawet ani jednej części nie widziałem. ;P

 3. Pawouek Marzec 29, 2007 o 20:36 #

  Piotrze, musisz pochodzić z jeszcze dalszej planety niż Luke ;)

 4. CoSTa Marzec 30, 2007 o 07:51 #

  [b]jarv[/b]: no nie męcz człecze i powiedz kto zaś bo kompletnie nie kojarzę. ze mnie fan żaden więc…

  [b]piotr[/b]: żartujesz teraz, prawda? nie wierzę w to, po prostu nie wierzę… tak z własnej woli nie wciągnąć jednej z najfajniejszych bajek zeszłego stulecia??? nadrabiaj! :)

  [b]pawouek[/b]: dobrze powiedziane :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Artist Launch – przyjemne miejsce

Jest sobie takie sympatycznie miejsce w internecie, które to miejsce ma za zadanie jedno: ułatwić start różnej maści muzykom. Tak,...

Zamknij