Menu serwera

Vintage ToonCast – CoSTa is going RETRO!

Boy oh boy, ale wczoraj linka wyczaiłem… Ale podcast do iTunes mnie się trafił… Internet to jednak śmietnik ale trzeba przyznać, że na tym śmietniku można czasem znaleźć perełki co się zowie. Kto się bowiem oprze czemuś takiemu:

Vintage Tooncast – fragmencik Supermana

A to tylko jeden z podcastów ze słówkiem „vintage” w tytule. W iTunes wyszperać można jeszcze fajowe audycje radiowe (subskrypcja iTunes) i podcast z większą ilością filmików choć w mniejszej rozdzielczości (subskrypcja iTunes). Superman leży w nieco innym miejscu, z filmikami przygotowanymi dla Apple TV (subskrypcja iTunes). A ci, co iTunes nie posiadają lub nie używają niechaj skoczą sobie na stronę projektu i doklikają się do plików na swój sposób (strona projektu).

Mnie wczora z wieczora Superman z lat 30-tych rozłożył na łopatki…

3 odpowiedź do Vintage ToonCast – CoSTa is going RETRO!

 1. yoshi314 Kwiecień 18, 2007 o 12:07 #

  kto sie oprze? ja sie opre. tandeta i beznadzieja.

  juz wole normalne (aktorskie) kino amerykanskie z tamtych lat.

  • CoSTa Kwiecień 18, 2007 o 12:47 #

   nie czujesz yoshi blueasa, nie? ok, nie każdy musi choć pozostaję w zdziwieniu, że chodzą po świecie ludzie, których to nie rusza.

 2. yoshi314 Kwiecień 18, 2007 o 19:08 #

  jezeli chodzi o amerykanskie kreskowki – jak najbardziej nie czuje. ale stare kino maja niezle, mimo ze perfidnie przesiane pewnymi malo poprawnymi politycznie tresciami.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmiany w biurowym życiu papy CoSTy!

Nooo, tego to się szczerze mówiąc nie spodziewałem. Nadeszły ogromne zmiany w moim biurowym życiu (tak po prawdzie to nadejdą...

Zamknij