Menu serwera

A może jakiś przewrocik?

Dorn, ty się już nie kompromituj, nie wydurniaj i nie rób z siebie większego idioty, niż jesteś. Ja cię proszę bardzo. Wiesz, ja mogę ci nawrzucać, bo ja prosty chłopak z ludu jestem ale ty pełnisz funkcję publiczną, a to nie znaczy, że ty możesz wrzucać innym. Bo wiesz matołku, nie gadasz sobie (szczególnie na konferencji prasowej) prywatnie, tylko jako reprezentant władz tego kraju, jakkolwiek kabaretową republiką bananową zaczyna się Polska robić za twoją i twoich kolesi sprawą. Więc jako ów reprezentant może oszczędź nam swoich popisów bo już naprawdę starczy. Powiadasz, że kolesie z TK to głupcy? No cóż, sami ich sobie tam w większości wsadziliście. Nie wiem jak w takim razie ma to świadczyć o was. A tak przy okazji – ponoć kolejne weta chcecie walić Unii przy pracach nad konstytucją europejską bo już nie macie innego wyjścia, bo ponoć absolutnie nikt już nie ma nawet zamiaru dyskutować o tych waszych pierwiastkach. No cóż, tyle w temacie głupoty… Wiesz Dorn, na robieniu polityki to się trzeba choć odrobinę znać ale przede wszystkim – trzeba mieć klasę. Sorry pal, całe to twoje ugrupowanie nie zna się a słowo „klasa” kojarzy się wam chyba tylko ze szkołą. A że ja z ludu jestem, to mi wolno: spierdalajcie. W podskokach. I nie ważcie się wracać.

Dorn przygłupi jak zawsze

A tak serio – ludzie, ktoś w ogóle nadąża za tym, co pisiory wyczyniają z lustracją? Jeeezu, jakieś nocne wyciąganie teczek (Macierewicz już zdaje się swego czasu się w to bawił), rzucanie potwarzy, działania na pograniczu prawa, ultracyniczne zachowanie Mularczyka podczas rozprawy… To już nawet nie jest żałosne, to zaczyna śmierdzieć zupełnym oderwaniem od rzeczywistości i ciągotami do rządów rodem z Białorusi.

Wstyd mi za obecną władzę. Droga ciotuniu, autentycznie wstydzę się tego, co czytacie pewnie dzień w dzień z coraz większym zdziwieniem, że oto w kraju, który należy do Unii, zaczyna się robić coraz bardziej sowiecko. Robię się czerwony ze wstydu ilekroć piszę do zagranicznych znajomych i głupieję przy ich pytaniach o to, co się u nas wyrabia. Bo co mam niby odpowiedzieć? Nie wyrzeknę się kraju, w którym mieszkam. Nie chcę tego robić, to mój kraj! Niestety, w bardzo chlubnej jego drodze do cywilizacyjnych i gospodarczych osiągnięć Zachodu, z których jestem ogromnie dumny, zdarzyło się coś złego. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że to minie, że obecna opozycja będzie w stanie zaproponować nam coś więcej, niż tylko rządy anty-PiSu. Że coś konstruktywnego po następnych wyborach jednak w naszym kraju się zdarzy.

Oby, bo wstyd mi coraz bardziej. Mógłby Dorn i reszta przygłupów zrobić coś zdecydowanego – jakiś przewrocik czy coś w tym guście. Przynajmniej będziemy mieli jasność i powód wyjścia na ulice konkretny. Dornie! Pożal się boże Kaczyńscy! Reszta PiSowej sitwy! Zachowajcie się jak mężczyźni i zróbcie przewrocik!

9 odpowiedzi do A może jakiś przewrocik?

 1. btd Maj 11, 2007 o 14:48 #

  Costa, przeciez ojciec tych blizniakow-pojebow to byl zdeklarowany komuch. O kim z tych wszystkich pisd slyszales zeby walczyli z systemem?

  I tak przy okazji swietnie ten ‚zond’ pokazuje jakim wielkim gownem jest religia zwana polskim katolicyzmem. Bo przeciez oni caly czas cisna ze sa polskimi najczystszymi katolikami. To sa katolicy? Kosciol jakos nie potrafi sie odezwac i ich usadzic jak tak majac gebe pelna katolskich frazesow – klamia. Czyli ich popiera?

 2. Robert Pankowecki Maj 11, 2007 o 16:06 #

  Wygląda na to że czasem lubi sobie potrzymać czyjąś dłoń.

 3. Cthulhu Maj 11, 2007 o 20:56 #

  Fakt, z tą ustawą lutracyjną to jest ostre przegięcie i piszę to jako zwolennik otwarcia archiwów.. A najciekawsze, że to nie koniec zabawy bo teraz będą się spierać czy to co ogłosił TK jest wiążące od teraz czy od momentu wpisania do Dziennika Ustaw.. i aby do 15.V :/.. Nie no, autentycznie mrozi mi krew w żyłach ile razy czytam jakieś wiadomości.. Ale może to dobre na nadchodzące upały?

 4. shqvarny Maj 12, 2007 o 08:22 #

  przykład jak można używać inteligencji w zły sposób.

 5. ciotka's eleni Maj 12, 2007 o 16:22 #

  W kazdym kraju istnieja takie persony rzecz w tym ze nie daje im sie dojscia do wladzy. Jedyny ich wklad w historie to fakt ze daja material satyrykom.Nie wiem czy powinienes sie za nich wstydzic, chyba wystarcza ze nimi pogardzasz z nadzieja ze ta pogarda obdarzy ich wiekszosc Polakowi i wysle ich do domu. Fakt ze w miedzyczasie narobia Polsce sporej szkody.

 6. Brzoza Maj 13, 2007 o 00:16 #

  Podczas najbliższych wyborów osobiście będę szukał i obijał po ryju każdego, kto waży się nie pójść na nie w myśl: „i tak nic nie zmienię”. Właśnie przez takie postawy moherki i banda zakompleksionych idiotów wybierają nam do sejmu takich bydlaków. Efekt widać, słychać i czuć.

  Przewrociku Kosta to oni nie zrobią. Ano dlatego, że w to tak na prawdę są zwykli tchórze. Takie małe, śliskie gnojki. Widząc te akcje z aktami mało mi żyłka nie pękła – jestem teraz ciekaw jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte względem posła Mularczyka. Czas pokaże.

  • btd Maj 13, 2007 o 05:49 #

   zadne. Kto by mu odebral imunitet? dorn ktory klamie ‚sejm stoi za panem’ (widocznie debilowi zapomnialo sie o opozycji)?

 7. shqvarny Maj 16, 2007 o 07:16 #

  przejmować się każdą wypowiedzią polityka? nonsens.

  w tym przypadku bardziej bym się martwił wypowiedziami brami Kaczyńskich – wyraźne podważanie zasad państwa prawa. skoro można lustrację wprowadzić do konstytucji, to czemu nie zrobić tego z np. obwodnicą przez dolinę Rospudy?

 8. bartek Maj 16, 2007 o 08:32 #

  panowie, zeby glosowanie mialo jakikolwiek sens, musimy glosowac na ludzi a nie partie – wiec potrzeba zmiany ustawodawstwa dotyczacego glosowan. na dzien dzisiejszy jest tak, ze glosujemy sobie na ludzi ktorzy sa zaraz przez partie zmieniani na innych. i nie mamy wplywu na jakich…

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozważań na temat systemów ciąg dalszy

Poteoteryzuję sobie teraz nieco bo i praca na chwilę wolnego pozwala (nie ma to jak solidna akcja w Photoshopie i...

Zamknij