Menu serwera

Galeria nieco przewietrzona

Galeria jak Flickr :)

W skrócie: soft do wyświetlania zdjęć, który robi mi tu za galerię fotek, jakiś czas temu został zaktualizowany a mnie właśnie dziś napadło, by galerię nieco zmodyfikować. Zrobiłem więc upgrade silnika jak i zmieniłem szablon, którym fotki są pokazywane. Myślę, że jest teraz nieco przejrzyściej. Sporo zbędnych śmieci wyrzuciłem, kilka features dorzuciłem… Ot typowe działania mające na celu zepsucie czegoś, co do tej pory chodziło przyzwoicie :). A więc i moja prośba – jeśli coś się zacznie kiełbasić i kaszanić – proszę o kontakt.

Tak swoją drogą, jeśli ktoś nie zna jeszcze fenomenalnego softu robiącego z duetem fotka + internet cuda, czas nadrobić zaległości. Gallery rządzi! Dopiero gdy zajrzy się w panel administracyjny widać, jak rozbudowane jest toto narzędzie. Mniodzio i za free. Ja bardzo dziękuję i wspomogę grzecznie jakąś sumką. Soft wart każdych prawie pieniędzy… Aha, gdyby komuś się chciało, to zawsze można w pollu ocenić czy wygląda toto teraz lepiej, czy też może wcześniejszy szablon był lepszy.

strona programu Gallery
nasza Galeria

5 odpowiedzi do Galeria nieco przewietrzona

 1. btd Maj 9, 2007 o 06:30 #

  Robi wrazenie ta zmiana.

  Gdyby wczesniej tak bylo to myslalbym nad potrzeba flickr pro. A tak to niech sie wypchaja :)

  • CoSTa Maj 9, 2007 o 14:10 #

   no ba!

   mnie rozwaliło jedno – flashowy playerek empetrójek. i to jak fajnie zrobiony! plus bardzo łatwe granie flashowych filmików i obsłiga filmów via ffmmpeg (jakoś tak się ten program pisze :)). kurczę, na tym można stawiać bez problemów solidną stronkę z multimediami. fajne!

   • btd Maj 9, 2007 o 19:25 #

    To mnie natchnelo – jak dojde do ladu z debianem na tym moim NAS to zrobie z gallery wewnetrzny serwer multimediow przez www. Ciekawe czy na procku z rodziny arm da sie :)

    • CoSTa Maj 10, 2007 o 06:57 #

     tak właśnie czytałem u ciebie, że debian już stoi. informuj na bieżąco plis co z tych zamierzeń ci wychodzi. lubię takie dziwne rozwiązania i straszniem ciekaw jak coś takiego by się w domu sprawowało.

 2. Hadret Maj 10, 2007 o 15:57 #

  Galeria wygląda teraz wybornie. Chyba będę musiał się z tym skryptem bardziej zaprzyjaźnić, bo Plogger ssie niemiłosiernie ;o

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Doktor Bart goes online!

Stali czytelnicy tego bloga (a są tacy o dziwo) pewnie kojarzą postać niejakiego Doktora Barta. Doktor Bart to dyżurny oprawca...

Zamknij