Menu serwera

LittleBigPlanet – co to jest???

Okej, o grze swego czasu nieco czytałem, że oto pojawia się ciekawostka na PS3, że gra będzie nico inna niż wszystko, co do tej pory widzieliśmy, że będzie fajna, że graficzka, że muzyczka, że fizyczka, że… W końcu wciągnąłem przykładowy filmik.

Oniemiałem.

Zawołałem Dorophę i da Majka.

Akceptacja pomysłu kupna PS3 w mojej rodzinie gwałtownie wzrosła.

LittleBigPlanet

Gra jest cudna po prostu z jednym wszakże drobnym zastrzeżeniem – jak w to się gra??? Jak ktoś panuje nad tym chaosem, który się na monitorze dzieje? Jak zapanować nad biegającymi jednocześnie czterema dziwnymi ludkami? Jak to się robi? Jak w to się gra? I dlaczego będzie/jest to tak miodne? :)

Pobierzcie sobie filmik HD (koniecznie!) i zobaczcie sami co tu mniej więcej się wyprawia. IMO potencjalna rewelacja. Więcej takich pokręconych gier!

strona gry
strona gry w serwisie GameSpy.com
galeria screenshotów
filmik do pobrania

8 odpowiedzi do LittleBigPlanet – co to jest???

 1. rash Maj 24, 2007 o 19:24 #

  Swego czasu również zachwycaliśmy się tą grą. I teraz najważniejsze.. to multiplayer! Ty kierujesz tylko jednym ‚robaczkiem’, reszta to inni gracze, z sieci :)

  • CoSTa Maj 24, 2007 o 19:29 #

   HA! no to może wreszcie podłączę konsolę do netu… w sumie, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłem??? o, se ps2 wepnę i czas pomieszać nieco netowo. przygotować się na pykanko na którymś z nexgenów.

  • CoSTa Maj 25, 2007 o 04:35 #

   aaaa!!! DO-SKO-NA-ŁE!!! ta gra kopie odwłok po prostu! no bombowy pomysł! dzięki za namiar, świetna sprawa.

 2. mienta Maj 25, 2007 o 06:52 #

  Gra wygląda w sumie super, ma to „coś” z drugiej strony trzeba też być specyficznym typem, żeby grać w to dłużej niż kilka minut.

  Gdzie krew, gdzie rozdarte uderzeniem ciała? Nuda ;)

  A już bez żartów to rzeczywiście wydaje mi się to fajne, ale nie dla mnie. W życiu nie chciałoby mi się bawić i tworzyć wlasnych etapów ze zdjęć itp. No ale ja to ja, target ze mnie żaden.

  • CoSTa Maj 25, 2007 o 09:01 #

   ot i wychodzi z ciebie baba mienta :). tak od razu krew, jelita, sperma i inne płyny ustorjowe… a gdzie miejsce na dziecięcą wrażliwość? na przyjemność płynącą z możliwości powsadzania sobie jotpegów na powierzchnie poziome i pionowe? pobiegania w tym wszystkim i to w dodatku online?

   :)

 3. futomaki Maj 25, 2007 o 20:35 #

  Screenshot bardzo kojarzy mi się z Czarnoksiężnikiem z krainy Oz. Widzicie to, czy tylko mój umysł jest taki pokręcony? ;)

 4. SebaS86 Czerwiec 2, 2007 o 09:22 #

  Świetnie to wygląda, czasami żałuję, że takie produkcje nie pojawiają się na PC zbyt często. I rzeczywiście filmik w HD wgniata. :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zakazana Planeta

1. Chuck Norris potrafi wezwać Cenobitów kostką rosołową2. Chuck Norris wyrwał Chewbacce ręce, jak przegrał w holoszachy3. David Lynch dzwonił...

Zamknij