Menu serwera

Łups! Bams! Dups! Zabiję cię, potworze!

Cóż może spotkać wracający do domu mąż i ojciec? Po całym dniu ciężkiej pracy, w której musiał machnąć nadgodzinki bo trzeba było na gwałt zrobić i wysłać jakąś prasową reklamę? Cóż takiego może zastać ów zmęczony mąż i ojciec? Strzelajmy:

 • ciepły obiad podany przez żonę? – NIE!

 • przyjęcie równie ciepłe, co ów obiad? – NIE!

 • rzucającą się na szyję stęsknioną córkę? – NIE!

 • podającą kapcie usłużną żonę? – NIE!

 • przygotowany pokal zimnego piwa? – NIE!

Nie będę wymieniał dalej, bo i po co? Już chyba zdajecie sobie sprawę, że w mojej rodzinie zmęczony mąż i ojciec po powrocie z pracy spotkać może tylko jedno:

Przyklejone do komputera swoje dziewuchy, które właśnie ładują magicznego fireballa we wraży tyłek jakiegoś czarodzieja!!!

YYYES! Nareszcie! Moje kobiety zaczynają OSTRO pogrywać. Muza na maksa, głośniki wyją, krzyki w pokoju w stylu „Strzelaj Majka, strzelaj! Strzelam mamusiu najsybciej jak umiem!”, żaluzje zaciągnięte… Do salonowego klimatu brakuje jeszcze tylko dymu i szewskiego klęcia. OK, z wiadomych przyczyn (póki co) nie może być o tym mowy. Poniżej szybki zapis tego, co się działo. Acha, pizza była cudna, kaloryczna i pachnąca. No bo przecież wsadzając wrażemu czarodziejowi fireballa w tyłek nikt nie myśli o przygotowaniu jadła dla zmęczonego pracą męża i ojca. I dobrze!!! Grajta dziewuchy na zdrowie! Zawsze mnie takie widoki cieszyć będą :). Choć wolałbym, byście pizgały na konsolce. Bo to jednak głębsze growe doświadczenie. Aha, wiem czego brakuje. Drugi pad już niebawem :)

A przed Państwem Da Majek i Doropha kopiące tyłek złego czarodzieja:

Ciemno, muzyka napieprza, odgłosy wybuchów, fireballe latają, przekleństwa wiszą w powietrzu, spocone palce na klawiaturze – moje kobiety GRAJĄ! :)

12 Responses to Łups! Bams! Dups! Zabiję cię, potworze!

 1. btd 16 czerwca, 2007 at 10:26 #

  ‚Telaz juz do widzenia, chcemy dalej glac’

  Jak elegancko corka wykopala cie z pokoju :D

 2. PeterCub 16 czerwca, 2007 at 10:41 #

  buehehehehehehe, ale się uśmiałem

 3. Paweł Tkaczyk 16 czerwca, 2007 at 10:51 #

  Bo widzisz, złą grę wybrałeś. Moje dziecko teraz usycha z tęsknoty za mną i jak wracam do domu, to rzuca mi się na szyję, a potem jest sakramentalne pytanie: „To możemy już grać?” Lego Star Wars rulez ;-) Nic tak nie buduje więzi rodzinnych jak wspólne wymachiwanie mieczem świetlnym :D

 4. CoSTa 16 czerwca, 2007 at 14:26 #

  [b]btd[/b]: nie? stary, ona potrafi tekstem zmasakrować… nie wiem po kim to ma ale stawiam na małżonkę. ta też czasami jak coś powie…

  [b]paweł[/b]: AAaaaaaAAAAA! do-sko-na-ły pomysł! zapewne jest na ps2 więc nie ma przeproś, będzie się działo :)

 5. dely 16 czerwca, 2007 at 14:59 #

  A już myślałem, że na maka są jakieś gry, a to przez WWW ;)

 6. Hadret 16 czerwca, 2007 at 15:58 #

  Ahaha ;D Znakomite!

 7. Paweł Tkaczyk 16 czerwca, 2007 at 19:34 #

  Na maka jest Starcraft, Warcraft i Quake. Majka sobie nie pogra (jeszcze ze dwa lata) ;)

 8. marb 17 czerwca, 2007 at 01:16 #

  Teraz tylko patrzeć jak czas jaki CoSTa spędza przed konsolą się drastycznie zmniejsza na rzecz 2ch osób płci pięknej wymienionych we wpisie.

  Coś czuje że będzie płacz i lament ;)

 9. Sandman 17 czerwca, 2007 at 06:14 #

  No to Costa zostawi żeńskiej części rodzinki ps2 ,a sam będzie zmuszony do zakupienia ps3, z ciężkim sercem zapewne no ale cóż jak trzeba to trzeba :)

 10. CoSTa 17 czerwca, 2007 at 10:24 #

  [b]dely[/b]: są. i to całkiem niezłe. znajdą się też i znane tytuły choć ogólnie z grami na jabłko jest beznadziejenie. z majką gramy w różne gierki ale chyba jeszcze nie zrobili na maka żadnej z niejakimi czarodziejkami witch w roli głównej, so zostaje nam mieszanie przez net :)

  [b]marb[/b]: wy-klu-czo-ne! kupię drugą konsolę, jak nic :)

  [b]sandman[/b]: dokładnie. nazwę ten manewr „manewrem sandmana” :)

 11. Sandman 17 czerwca, 2007 at 19:18 #

  A że niestety ps3 wymaga telewizora lcd i to raczej nie małego to będziesz musiał zainwestowac w takowy ,a że przecież szkoda wydawać pieniędzy na coś co już jest przestarzałe to to będzie musiał być full hd a jak już jest full hd tv i ps3 to przecież nie można dopuścić aby dźwięk sączył się z jakiegoś małego gówienka w takim razie trzeba kupić porzadny zestaw 7.1 i tak dalej i tym podobne az dojdziesz do momentu ze będziesz musiał dom zmienić na taki z 50 metrowym salonem :D

  • CoSTa 18 czerwca, 2007 at 09:27 #

   i o to właśnie ludzie rano wstają i idą do pracy :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pławię się w oldschoolu

Piątek powoli mija, robótka za robótką jest odfajkowywana a głośniki nie próżnują. Dziś ambientowo i oldschoolowo. A czniać te głupie...

Zamknij