Menu serwera

Tapeta - Graffiti 01

Tapetka do wzięcia

W poprzednim poście było żałobnie i czarno-biało, więc teraz dla odmiany będzie kolorkowo. Do wzięcia podrzucam Wam tapetkę, która wzięła i mi się sama zrobiła razu pewnego na spacerze z da Majkiem. Trafiliśmy bowiem na jakiś plac zabaw i przyszkolne boisko, na którym to boisku stoi sobie murek a na tym murku młodzież okoliczna wyżywa się artystycznie przy użyciu puszek z farbą. Mówiąc szczerze, podziwiam. Tam było jeszcze kilka innych wartych uwagi graffiti ale to wzięło i się zfociło doskonale. Fajowe kolory, świetna faktura muru robiąca niezłe wrażenie na monitorze… Może komuś się przyda. Tapeta w jednym rozmiarze – 2560 x 1600 pikseli. Duże na tyle, że wystarczy sobie jakiś program byle jaki graficzny odpalić i można sobie samemu przycinać do dowolnych rozmiarów. Jeśli komuś się przyda – fajowo. Jeśli nie – ot jeden więcej śmieciowy plik w przepastnym internecie :). Jeśli trafi się autor tego dzieła, to prosiłbym o kontakt to jakieś creditsy wstawię bo póki co to nie mam pojęcia czyje to dokonanie.

Tapeta - Graffiti 01

Tapeta – Graffiti 01

,

6 odpowiedzi do Tapetka do wzięcia

 1. rzabcio Lipiec 18, 2007 o 07:12 #

  Tapetka bombowa. Aż mam dylemat, czy ustawić sobie właśnie tę, czy też wczorajszy [url=http://picasaweb.google.com/rzabcio/Zefir/photo#5088254940607093186]zachód słońca nad Rusałką[/url].

  Zdradzisz jakiś szczegół gdzie można oglądać takie cuda? :)

 2. Keroth Lipiec 18, 2007 o 11:15 #

  Generalnie jestem przeciwny zamalowywaniu miast graffiti, ale jak jest jakiś wolny murek… i do tego ktoś robi takie obrazki!

  Nie da się ukryć, ze rządzi :).

 3. CoSTa Lipiec 18, 2007 o 20:48 #

  [b]rzabcio[/b]: nie ma tu żadnej tajemnicy :). na osiedlu władysława łokietka jest sobie sklep netto. w okolicach tego sklepu jest tez sobie szkoła bodajże podstawowa. zaraz obok tej szkoły jest sobie fajowy plac zabaw, na który łazimy z da majkiem bo fajne są tam sprzęta. zaraz obok placu zabaw jest wylany asfaltem kawałek placu z koszami i takimi tam. a tam stoi sobie murek obrysowany na wszystkie sposoby. raz dopadliśmy chłopaków gdy coś akurat smarowali. ponoć często tam przyłażą.

  [b]keroth[/b]: o ja stanowczo też nie cierpię smarowania po czym się da. ale tam zdaje się jest przyzwolenie i mogą tam chłopaki sprejować w spokoju, co przekłada się na jakość pracek bo jakby mniej stremowani chyba są. szkoda, że murku mało bo pewnie można by tam było pooglądać nieco więcej fajnych wrzutek.

 4. Paula Lipiec 8, 2009 o 20:37 #

  lool :P to jest w Poznaniu na Łokcia :D

 5. Paula Lipiec 8, 2009 o 20:39 #

  CoSTa ;p w tej budzie jest tez gim i lo

Trackbacki/Pingbacki

 1. Kolejne graffitowe tapetki do wzięcia | CoSTa's Family Page - Grudzień 14, 2011

  […] się od ład­nej tapetki zro­bio­nej z fotki takiej jed­nej sym­pa­tycz­nej wrzuty (zobacz tapetę). Dziś przy oka­zji tago­wa­nia i ogól­nego dba­nia o swoją kolek­cję fotek dopa­dły […]

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tęsknię…

Zmiękła mi chyba rura i na starość dziadzieję kompletnie... Kiedy to raptem pojechały, w sobotę? Dopiero wtorek a ja się...

Zamknij