Menu serwera

1-18-08 aka Cloverfield – nowy trailer

Swego czasu pisałem o trailerze (jak się okazało, to teaser jedynie, trailer pokazał się właśnie dopiero co) tajemniczego 1-18-08. Od tego czasu sporo wody w Wiśle jednak upłynęło a nieznośny Kuba na Zakazanej Planecie umartwiał mnie wizjami zmiany roboczego tytułu projektu na początkowo Cloverfield a później Monstrous. O ile Monstrous to jakaś kompletna bzdura by była, o tyle Cloverfield podoba mi się nawet bardzo, choć zdecydowanie twierdzę, że 1-18-08 to jest właśnie TO. Jak by nie było – Cloverfield zbliża się wielkimi krokami a ja już jestem umówiony ze składem Zakazanej Planety na przedpremierową (muszą takie być, po prostu MUSZĄ) wyprawę do kina w celach skonsumowania owocu kultury masowej.

A owoc będzie moim skromnym duży, ryczący, paskudny jak sto nieszczęść, widowiskowy jak diabli i – co całkiem możliwe – wprowadzi nieco ruchu do kina potworowego. Szczęśliwym japońcom chyba co i rusz coś ichnią ziemię najeżdża, z czym walczyć muszą a co ogromne jest, wściekłe i złe. Od czasu Godzilli chyba w zachodnim kinie nic sensownego prócz King Konga nie powstało w temacie dużych bestyj, więc tym bardziej z otwartymi ramionami Cloverfielda przyjmuję. Bo oto powiadam Wam – nadchodzi POTWÓR.

Panie JJ Abrams, daj mi Pan duuuużo zabawy z tym filmem. Obiecuję wydać nań pieniądze. A póki co proszę kadr z trailerka i nieco niżej namiar na stronę z filmikiem do obejrzenia. Zapowiada się całkiem sympatycznie…

1-18-08 aka Cloverfield – nowy trailer

obejrzyj trailer

5 odpowiedzi do 1-18-08 aka Cloverfield – nowy trailer

 1. Krzysztof Klimonda (Cthulhu) Listopad 21, 2007 o 00:13 #

  Spoko, ostatecznie nazwą to „Godzilla” ;]

 2. futomaki Listopad 21, 2007 o 08:54 #

  Zapowiada się całkiem dobrze :)

 3. shqvarny Listopad 21, 2007 o 23:49 #

  która to już nazwa? 3, 4? na blogfm dali też linka do trailera. robi wrażenie, mam jedynie obawy czy cały film też będzie trzymał poziom, czy może wszystko co dobre upchnęli w trailerze?

 4. CoSTa Listopad 22, 2007 o 08:08 #

  No ja tam trzymam kciuki. Dobrego kina potworowego jak na lekarstwo a z tej mąki może jakiś chleb będzie. Oby!

 5. plantum Grudzień 23, 2007 o 14:00 #

  Ciekawostka – Głowa statuły wolności ma rozcięte usta, a w pierszym zwiastunie były normalne!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Internet się nam kończy…

Tak przynajmniej twierdzą niektórzy pesymiści, którym płaci się za to, by twierdzili. Policzyli, pokombinowali i stwierdzili, że...Internet users will create...

Zamknij