Menu serwera

Scheduled downtime for maintenance

Matko, ależ chciałem to napisać! Jestem taki PRO, taki EXPERT a blogasek nabrał przez te kilka obco, tajemniczo i złowróżbnie brzmiących słówek takiej aury technicznego bełkotu, że chyba zacznę jakiegoś geekowego, „eksperckiego” bloga prowadzić :)

A jak zwykle rzecz jest prosta: sprzęt się pieprzy więc admin bierze hardware do domu, wsadza nowe bebechy, wrzuca jakąś fajną graficzkę i na tych wszystkich gigabajtach ramu jak będzie pizgał, to mniej więcej w poniedziałek-wtorek skończyć powinien. Że długo? No cóż, niejedna gra jest do zobaczenia, więc…

Czy te wszystkie serwisy nie mogą po prostu pisać prawdy? „Maintenance” my ass! Admini też ludzie i na porządnym sprzęcie też pograć czasami chcą!

A tak serio – mam nadzieję że wszystko przebiegnie sprawnie i niebawem stronka wróci, by syfić w internecie kiepskim humorem, marnymi multimediami i nikogo nieobchodzącymi szczegółami naszego rodzinnego pożycia intymnego :)

1 odpowiedź do Scheduled downtime for maintenance

  1. PeterCub Listopad 16, 2007 o 10:34 #

    Noooo, Wielki Brat patrzy i jest pod Wielkim Wrażeniem…. (tpo: mam do wpisania poniżej kod zaczynający się na CHU :D)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Palący z perspektywy niepalącego

Nieco ponad rok temu paliłem. Solidna paczuszka dziennie schodziła a przy piwie czy przy innych erpegach i więcej się zdarzało....

Zamknij