Menu serwera

Sylwester 2007 – zdjęcia

Ot i jak się okazuje, nie mogę puścić w jednym wpisie pliku z filmem i swf-a ze zdjęciami – coś wtyczka automatyzująca proces tworzenia odpowiedniej formy feedu dla podcastu świruje wtedy i sypie się wszystko straszliwie. No cóż, za głupi jestem na to, by to opanować więc lecę po najmniejszej linii oporu i wrzucam fotki do osobnego wpisu. Teraz powinno być wszystko jak trzeba. Ot i nauczka dla mnie na przyszłość. Sorry za niedogodności.

A teraz może fotografie:

2007.12.31 – Sylwester 2007

9 odpowiedzi do Sylwester 2007 – zdjęcia

 1. btd Styczeń 3, 2008 o 13:40 #

  Fajnie brzuch wciągasz :D Mówię z własnego doświadczenia :)

 2. PeterCub Styczeń 3, 2008 o 15:50 #

  No nareszcie jakieś Twoje zdjęcia, a nie tylko wszystkich fotografujesz. Jakieś kompleksy masz? Moim zdaniem nieźle wyszedłeś. Oby więcej takich.

  • CoSTa Styczeń 3, 2008 o 16:17 #

   Jest nieco bardziej prozaicznie – reszta mojej rodziny ma głęboko gdzieś coś takiego jak uwiecznianie wspólnych chwil, wzajemne się fotografowanie, filmowanie czy robienie czegokolwiek innego, co jakoś medialnie by nas jednoczyło. Więc zazwyczaj to ja trzymam aparat, piszę na blogu i robię te wszystkie zbędne rzeczy. Najwidoczniej dla mnie to ważne a dla reszty nie. OK, niech i tak będzie :)

 3. Corni Styczeń 3, 2008 o 17:56 #

  I Dzieki Ci Kostasku!!! bo przynajmniej wiem co się u Was dzieje! I mi jakoś lepiej (uwielbiam tu zagladać;))

  Pluszaki dla Was wszystkich!

  • CoSTa Styczeń 3, 2008 o 20:11 #

   Dzięki Kornelko z przyległościami! :)

   Pozdrów przyległości i szczęśliwego Nowego!

 4. ciotka's eleni Styczeń 4, 2008 o 08:07 #

  nie dotyczy to chyba panie Narzekalski poludniowego klanu rodziny bo my t.zn. ja i Christina, pomimo wieku, staramy sie byc na biezaco z technologia i podsylamy ci od czasu do czasu fotki, gorzej z filmikami bo jak na razie nie opanowalysmy jeszcze dobrze tej sztuki.

  Piotr sie jakos zaniedbal ale wybaczamy mu bo biznesmeni nie maja czasu ani glowy do tych spraw.

  Buziaczki!!!!

 5. PeterCub Styczeń 4, 2008 o 12:09 #

  OT: Oj kiepsko wygląda Twoja strona pod Operą Mini, nawet komenty są gdzieś poukrywane

 6. CoSTa Styczeń 5, 2008 o 09:27 #

  [b]ciotka’s eleni[/b]: Ano nie dotyczy – południowy odłam pracuje ciężko i wydajnie w kwestii zapełniania naszych skrzynek fotkami, filmikami (na te też mamy nadzieję :)) i w ogóle. Mimo, iż macei tam cieplej, to jakoś mniej leniwe cioteczki jesteście. Brawo!

  [b]petercub[/b]: No cóż, jakoś darł szat specjalnie nie będę. Dla kilku zapaleńców przeglądających strony w swoich komórkach kombinowanie z materią większego sensu nie ma. Poza tym na moim iPodzie touch wszystko wygląda jak trzeba ;)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podcast 011 – Sylwester 2007

Trzech kolesi pokazuje, co może z człowieka wykrzesać jedna genialna zabaweczka...No i po imprezie. Dłuuugo coś zajęło mi upublicznienie tego...

Zamknij