Menu serwera

Oto dlaczego przejdę na Leoparda – SIDPLAY

OK, nie mam pytań. Zobaczyłem, zakochałem się, a że wymaga Leoparda – przeskakuję przy najbliższej okazji na nową wersję systemu od jabłka. Wskoczcie na stronę i zobaczcie sami, co to potrafi… Mniodzio! Obejrzyjcie filmik!

SIDPLAY 4 – no to teraz posłucham sobie DOBREJ muzyki :)

Strona programu SIDPLAY

10 odpowiedzi do Oto dlaczego przejdę na Leoparda – SIDPLAY

 1. grzegor Kwiecień 17, 2008 o 07:11 #

  Ten program to dla mnie doskonały przykład proof-of-concept. Da się zrobić profesjonalnie wyglądający i maksymalnie zaawansowany funkcjonalnie program dla hobbystów danej branży. I niczym poza bo tego typu dzwięki mnie, łagodnie mówiąc, drażnią. Nigdy nie miałem Commodore, więc żadnych sentymentów nie posiadam. Ale jestem pod wrażeniem!

  • CoSTa Kwiecień 17, 2008 o 07:46 #

   No gwoli ścisłości C nie miałem i ja. Ale z racji bycia oldboyem żyjącym w czasach świetności ośmiu bitów, te skrzypienia mają dla mnie znaczenie magiczne. Znam kilka osób, dla których to też jest kawał smakowitego softu :)

 2. byte Kwiecień 17, 2008 o 10:19 #

  O w mordę…

  Przepiękne, przecudne, brak mi słów. A teraz, skoro kod jest na GPL-u, niech mi ktoś zrobi dobrze i wymieni emulację SID-a na emulację AY – do nóg padnę.

  Pójdzie dofinansowanie jak nic, należy się autorowi.

  Jeszcze raz: BRAWO.

 3. Livio Kwiecień 17, 2008 o 13:23 #

  Strona programu woła o pomstę do nieba. Kto normalny w href=”” wkleja wywołanie funkcji javascriptu?!

  Tak trudno nadać onclick=”javascript:void(0); wywołanie”?

  Debile…

  • Krzysiek Kwiecień 17, 2008 o 13:33 #

   @Livio: Spuść pary bo na starość na serce padniesz ;]

   @grzegor: takie programy zawsze są niszowe a z sidem to ogólnie jest tak, że albo się go kocha od pierwszego usłyszenia albo nigdy nie zrozumie czemu ludzie mogą tego słuchać w dzisiejszych czasach.

   @CoSTa: Program śliczny. OSX jak zwykle powala interfejsem.. Dziwne, że Leopard-only – a może w sumie niedziwne, to inny świat. :]

 4. CoSTa Kwiecień 17, 2008 o 14:17 #

  [b]byte[/b]: Ty masz Leo, Ty weź mi napisz jak toto się sprawuje… Strasznie mnie kręci synchronizacja utworów z zasobami serwera – świetna sprawa.

  [b]livio[/b]: Ja nie wiem o czym piszesz Livio – może warto temu kolesiowi maila wysłać z uwagami co do stronki? Albo mu napisać jak ma ten problem (bo rozumiem, że to problem) rozwiązać?

  [b]krzysiek[/b]: Leopard only bo korzysta zdaje się z kilku ficzerów tylko leopardowych. Pewnie nawrzucane jest jakichś CoreAudio czy innych CoreCosiów przez które normalni i oszczędni ludzie nie mogą z softu korzystać :)

  • byte Kwiecień 17, 2008 o 16:37 #

   Sprawuje się OK. Zsynchronizowałem sobie na starcie zasoby (znaczy pobrałem ponad 36 000 plików ważących ponad 250 MB) i teraz sobie odsłuchuję. Przed emeryturą powinienem zdążyć :)

   Najbardziej mnie rozwaliła ta demo-like animacja na „wyświetlaczu”.

   Generalnie program jest świetny, tylko ja bym jeszcze chciał AY-greka.

 5. Livio Kwiecień 17, 2008 o 14:21 #

  CoSTa, javascript: w odnośniku przeszkadza mojemu naturalnemu trybowy przeglądania sieci (czytaj: klik kółkiem, czy otworzyć w karcie w tle).

  • CoSTa Kwiecień 17, 2008 o 14:47 #

   Wierzę Livio. Tym bardziej sądzę, że powinieneś kolesiowi maila z opeer wysłać. Sam bym wysłał tyle że nie za bardzo wiem o co lata – nie znam się na tym ni cholery :)

 6. Livio Kwiecień 17, 2008 o 16:11 #

  Believe me – usability and accessibility :> .

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pozew przeciwko Wiośnie

2008.04.16 Poznań, PolskaDroga Wiosno,W związku z systematycznym olewaniem przez Ciebie Twoich obowiązków oraz nieprzestrzegania godzin pracy, będę zmuszony skorzystać z...

Zamknij