Menu serwera

Pierwszy post pisany z laptopa :)

No i w końcu do czegoś się ten laptop przyda :). Na ten przykład do pisania na leżąco – właśnie testuję, czy się da i jak na razie wychodzi na to, że się da. Sorry z góry za literówki, ot opierając się na łokciach mimo wszystko pisze się średnio.

Zmęczonym. W poniedziałek napadło mnie z rana jakieś przeziębienie czy inne wirusowe ustrojstwo i ledwie do pracy doczłapałem. W pracy dopadł mnie kryzys co się zowie – łeb, bóle wszędzie i na to wszystko napatoczył się mój dyrektorek i zapodał mi zadanie: nanieść na mapę Polski wszystkie lokalizacje z punktami sprzedażowymi naszych klientów. O mało mnie penis nie strzelił bo oczywiście te lokalizacje musiałem sobie wcześniej znaleźć, ładnie w arkusz wpisać by dostarczyć na spotkanie dane kompletne (bo dlaczego miałyby je przygotować osoby za to odpowiedzialne?). Po naniesieniu na mapę jakichś 250 miejscowości (plus oczywiście opisanie i dorzucenie odpowiednich wykresików) mam serdecznie dosyć.

Wtorek okazał się być lepszy – potraktowane bombą witaminowo-chujwiecową wirusiska dały za wygraną i chyba sobie poszły na dobre. Okazało się także, że nieoceniony Nikita z Cortlandu uratował mi spoooro ostatnich prac, za co jestem mu wdzięczny bardzo a nie wiem jak się odwdzięczyć facetowi, który browarów nie obala. Nie wiem, czy mnie na to co pija Nikita stać :).

Dziś za to dopadła mnie proza życia codziennego mojej roboty i walka z materiałami zdjęciowymi wprost z komórki. Kur… jeśli nie przestaną do komórek aparatów dołączać to mnie szlag trafi. Ostatnio same tego typu patenty w prezencie dostaję i nie idzie wytłumaczyć jednemu z drugim, że takie zdjęcie to sobie mogą w de wsadzić. Nie dają sobie tego przetłumaczyć, wszak na ekranach komórek zdjęcia wyglądają OK (a nie są to iPhony, oj nie).

Chyba jestem zmęczony. Chcę urlopu. Słońca. Morza. Dobrej kawy frappe.

Oby do wakacji…

, ,

5 odpowiedzi do Pierwszy post pisany z laptopa :)

 1. Ender Maj 21, 2009 o 09:42 #

  Ciesz się, że nie mają iphonów. Jeśli chodzi o jakość fot, to trudno żeby było gorzej niz z iphone’a :)

  • CoSTa Maj 21, 2009 o 15:29 #

   Chodziło mi raczej o jakość wyświetlacza :)

 2. Mama Wula Maj 21, 2009 o 10:41 #

  Uwaga bywalcy strony mojego syna Kostasa ! Kostas ma dzisiaj imieniny , a ponieważ jak wynika z jego ostatnich wpisów miotają nim nastroje, złóżcie mu życzenia. Może mu się poprawi i przejdzie w stan permanentnej euforii.Synku kocham Cię i wszystkiego najlepszego.Niedługo przyjeżdzam, a więc prezent w drodze.Wybij z głowy ewentualną kolejną gierkę. Mowa o prezencie praktycznym i przydatnym. Informacja dla ewentualnie zainteresowanych – imieniny Kostasa wynikaja z greckiego kalendarza.Dzisiaj imieniny ma też moja siostra Eleni/ciotka Kostasa/ goszcząca na tej stronie jako Ciotkas Eleni.Mama Wula

 3. Ender Maj 21, 2009 o 11:12 #

  Wszystkiego najlepszego :)

 4. CoSTa Maj 21, 2009 o 15:30 #

  Dzięki mamcia i dzięki Ender! Piwo będzie jak tylko wyjdę z finansowego dołka. Czyli pewnie w przyszłym życiu :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podcast 011 – USG Aliena

Doropha poczłapała wczoraj do swojej pani ginekolog. Poczłapałbym z chęcią i ja, gdyby nie zafundowanie mnie kupy roboty przez takiego...

Zamknij