Menu serwera

Spacerek z Guciem

W narodowe święto 11-go listopada postanowiliśmy z Guciem ruszyć na Wyprawę. Wyprawa okazała się być długa, nogi męcząca (serio, berbeć się nałaził sporo) i skończyć się musiała oczywiście Przyjęciem Kalorii. Kalorie Gut pożywał zawzięcie, z czego zamieściłem dokumentację w zbliżeniach.

Jest słodki :)

,

5 odpowiedzi do Spacerek z Guciem

 1. SpeX Styczeń 8, 2013 o 00:00 #

  Tak z ciekawości w czym robisz galerię?

  PS. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jest bug w polu komentarza. Każdy nowy znak, wydłuża pole komentarza o jedną linijkę. Przynajmniej u mnie pod FF.

  • CoSTa Styczeń 8, 2013 o 08:40 #

   Galerię robi Jetpack od WordPressa. Łatwe i przyjemne w powiązaniu z nowym modułem uploadu plików i zarządzania galerią.

   Co do problemu – to raczej feature. Nie trzeba nic scrollować, cały komentarz ma się przed oczami i to chyba tak właśnie ma być.

   • SpeX Styczeń 8, 2013 o 16:34 #

    Z tego co widzę, problem taki mam tylko w domu. Tak więc to po mojej stronie.

    Tak, jest to feature pod warunkiem iż działa to poprawnie, czyli każda linijka tekstu wydłuża formularz o jedną linijkę. A ja mam tak iż każdy ZNAK wydłuża formularz.

 2. SpeX Styczeń 8, 2013 o 01:41 #

  Zawsze miałeś bloga na wordpress.com?

  • CoSTa Styczeń 8, 2013 o 08:41 #

   Blogaska hostuję u siebie ale korzystam z Jetpacka (statystyki, antyspam) a to wymaga posiadania konta na wordpress.com. Świetna sprawa ten Jetpack tak swoją drogą.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Urodziny Gucia

W publikacji zdjęć różnych mam kilkumiesięczny już lag i muszę tę ziejącą dziurę czym prędzej zakopać. Na serwerku rodzinnym i...

Zamknij