Menu serwera

Noah!

Dzisiejszym motywem przewodnim jest na pewno pełen budżetu film od na pewno pełnego metafizycznej zadyszki reżysera. Noe: Wybrany przez Boga zapowiada się na film równie głupi, jak Źródło tegoż samego pana – Darrena Aronofskiego. Noego nie oglądałem jeszcze ale po opiniach sądząc, pan Aronofsky powinien pozostać przy kręceniu filmów bez udziału religii. Gdzie bowiem pan Aronofsky się religijnie unosi, tam powstaje gniot jakich mało. OK, sprawdzimy :). Dziś niewiele ale zawsze coś.

Filmy: Holy Ghost People (wygląda na programowo głupie, więc czemu nie?), Noah, The Motel Life.

Seriale: The Last Ship (s01e03), The Leftovers (s01e02), True Blood (s07e03)

Inne: Tutorial o tym jak używać 3D w Photoshopie

Noah

Zainspirowany biblijną historią o sile ducha, poświęceniu i nadziei Darren Aronofsky przekłada na język filmu osobistą wizję opowieści o Noem. Russell Crowe wciela się w niej w postać człowieka, który został wybrany do podjęcia wielkiej misji uratowania rodzaju ludzkiego oraz zwierząt przed apokaliptycznym potopem, który ma zniszczyć zepsuty świat. Film podejmuje towarzyszące człowiekowi od zarania dziejów tematy dobra i zła, zniszczenia i miłosierdzia, nadziei oraz rodziny.

wujek Filmweb

, ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Transcendence! The Story of Luke! Copper!

Dziś niewiele ale za to treściwie jak trzeba. Filmy chyba niezłe, nowy (dla mnie) serial z dobrymi notami... Mam nadzieję, że coś...

Zamknij