Menu serwera

The Congress! I Am Legend!

Szybka, weekendowa wrzutka z niewielką ilością stuffu ale może kogoś zainteresuje. Ja tam się napalam na Kogres :)

Filmy: The Congress (na motywach pisaniny Lema, ponoć naprawdę niezłe), I Am Legend (staroć ale od dawna chciałem toto mieć w solidnej jakości, bo lubię jak cholera – i oto jest, doskonały ripp).

Seriale: Z Nation (s01e03)

The Congress

W „Kongresie” zacierają się granice między rzeczywistością i fikcją: słynna aktorka Robin Wright, gra tu samą siebie. Mieszka z dwójką dorastających dzieci na rancho, z dala od cywilizacji, kiedy wielkie hollywoodzkie studio zwraca się do niej z niezwykłą propozycją. Wright może zostać „zeskanowana” dzięki zaawansowanej technologii cyfrowej, osiągając w każdym kolejnym filmie wieczną młodość. Od tej pory wszystkie jej role zagra wirtualna kopia. Decyzja, którą podejmuje kobieta, by móc dysponować nieograniczonym czasem dla najbliższych, okazuje się początkiem jej podróży przez świat przyszłości, w którym potężne studia filmowe i koncerny farmaceutyczne oferują totalne formy rozrywki, manipulując ludzką świadomością. „Kongres” to film nowatorski i odważny, pełen pomysłów ukazujących w krzywym zwierciadle świat nieograniczonych możliwości technologicznych, które już wkrótce mogą wyznaczyć granice naszej wolności i dyktować pragnienia.

wujek Filmweb

, ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Synology DiskStation Manager 5.1 beta - pierwsze wrażenia
Synology DiskStation Manager 5.1 beta – pierwsze wrażenia

Jako spory fan rozwiązań sieciowych oferowanych przez Synology, nie mogłem się oprzeć i na swoim serwerku postawiłem świeżutką, nowiutką wersję...

Zamknij