Menu serwera

Kolekcje własne - etykiety

Kolekcje własne – etykiety

Kronospan to nie tylko marki Brilliance i Krono Original. To także mnóstwo marek tzw. własnych, tworzonych na zamówienie klientów, z na przykład przez nich dobraną kolorystyką paneli. Takich marek funkcjonuje na rynku bardzo wiele a kolejnym moim zadaniem było dbanie o cały ten markowy galimatias i dostarczanie klientom wyróżniających daną markę projektów graficznych opakowań i etykiet oraz wszystkich związanych z nimi narzędzi sprzedaży (ulotki, katalogi, nawet etykiety cenowe do salonów sprzedaży klientów).

Bardzo sobie cenię pracę z tymi markami – to doskonały sposób na poznanie specyfiki danego rynku, gustów klientów docelowych, to także możliwość bezpośredniej obserwacji jak produkt z zaprojektowanym przez siebie opakowaniem radzi sobie na rynku.

Poniżej kilka etykiet do pobrania i obejrzenia.

Pobierz “Etykieta - Trend Floor” etykieta-trend_floor.pdf – Pobrano 64 razy – 1 MB

Pobierz “Etykieta - Snap Clic” etykieta-snap_clic.pdf – Pobrano 61 razy – 1 MB

Pobierz “Etykieta - Red Clic” etykieta-red_clic.pdf – Pobrano 67 razy – 2 MB

Pobierz “Etykieta - Meritum Contract” etykieta-meritum_contract.pdf – Pobrano 62 razy – 1 MB

Pobierz “Etykieta - Germania” etykieta-germania.pdf – Pobrano 62 razy – 1 MB

Pobierz “Etykieta - Germania Noble” etykieta-germania_noble.pdf – Pobrano 61 razy – 1 MB

Pobierz “Etykieta - Beauty Floor” etykieta-beauty_floor.pdf – Pobrano 70 razy – 1 MB

Pobierz “Etykieta - Art Floor” etykieta-art_floor.pdf – Pobrano 86 razy – 2 MB