Menu serwera

call of duty 2 – pierwszy rzut oka

Call Of Duty 2

Call Of Duty 2

call of duty 2 – fani fps wiedzą o co biega. powiem bardzo, bardzo, bardzo krótko: rzecz kopie tyłek totalnie! dopiero zacząłem granie i na jakąś sensowną recenzję przyjdzie czas za czas jakiś ale już teraz widzę, że posiedziano przy tej grze solidnie. jest intensywniej niż w jedynce, ładniej (co oczywiste), dosłownie po kilku minutach od rozpoczęcia gry lądujesz w młynie i gdyby nie ludzie z twojego oddziału… póki co jest świetnie a podejrzewam, że będzie jeszcze lepiej.

grafika u mnie nie zwala z nóg (czas na wymianę kompa?) ale jest szczegółowa jak należy. inna rzecz, że na moim sprzęcie zbyt wiele gra mi nie zaoferuje. niemniej screen nie oddaje nawet części wrażeń – tam pada śnieg (doskonale zrobiony!), efekty cząsteczkowe wybuchów granatów są zrobione bardzo dobrze, rozpryskująca się wokół ciebie ziemia orana pociskami przekonuje jak diabli. dźwięki rykoszetów podnoszą włosy na karku… oj, stworzono środowisko co się patrzy! przekonuje mnie to! jestem na plus! pogram jeszcze nieco i przekonam się, czy oto nadszedł nowy król fps-ów. póki co zapowiada się na to.

świetny moment ale nie do uchwycenia screenshotami – leziesz jakimś okopem a tu nagle ryk silników, jakiś medyk obok ciebie drze się „padnij! padnij! CZOŁGI!!!” i faktycznie, po chwili nad głową widzisz tylko gąsienice a w głośnikach ryczą silniki. fuck! doskonała robota! w grze jak do tej pory takich smaczków jest sporo… okej, sajonara. lecę odpierać niemiecką ofensywę :)

oficjalna strona gry

, ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. flight-1 dapper testing cd screenshoty | CoSTa's Family Page - 15 lutego, 2009

    […] czemu takie opóźnienia się pojawiają ale szczerze mówiąc wolałem wczoraj pomieszać w call of duty 2 (z misji na misję jest coraz fajniejsze!) […]

Dodaj komentarz