Menu serwera

the island – seksmisja po amerykańsku :)

wraz z hunami, którzy dokonali zajazdu na nasz skromny domek, skoczyliśmy także do kina. w owym kinie (cinema city w centrum handlowym poznań plaza) pokazywali akurat film o ładnym tytule wyspa

założenie było proste: idziemy na film, w którym mają się pizgać, ma być kupa efektów a warunki mają sprzyjać wchłanianiu popcornu. trafiliśmy w dziesiątkę :). wyspa to właśnie taki film, na którym doskonale wciąga się popcorn, popija colę i niezbyt się myśli, co tam właściwie na ekranie jest pokazywane.

a na ekranie jest pokazywana seskmisja, tyle że w wydaniu amerykańskim. ok, hamerykańcy nie ściągnęli wszystkiego jak leci, założenie trzymania ludzi pod ziemią jest ździebko inne ale ogólnie nie można się oprzeć wrażeniu, że ktoś wcześniej arcydzieło naszej kinematografii widział i zechciał walnąć coś w podobnych klimatach ale na poważnie i przy znacznie, znacznie większym budżecie. założenia, na których opiera się fabuła filmu są idiotyczne, fabuła w ogóle jest bzdurna ale nie przeszkadza to zbytnio we wciąganiu tego filmidła. reakcji wymiotnych nie zauważyłem, ba! rzecz nawet miejscami wciąga.

w skali 1-10 daję wyspie solidne 4. i twierdzę podobnie jak mój brat: pani główna bohaterka powinna pokazać cycki. znakomicie podniosłoby to walory wizualne filmu :)

strona filmu na film.onet.pl
oficjalna strona filmu

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz