Menu serwera

the voice 3 – nareszcie jest!

The Voice 3

The Voice 3

noooo… po jakichś dwóch latach oczekiwania nareszcie jest! pokazał się! „nowy” numer scenowego maga dyskowego the voice! produkcja grupy marsmellow leży gotowa do pobrania. link poniżej.

eeeech, długo trwało, zanim się coś w temacie voice’a ruszyło. main edito maga, mr. byte, wziął i się już jakiś (długi) czas temu rozmnożył. a z autopsji wiem, że to koniec freestylowej kariery scenowca :). mr. byte ze sceny zlazł już zdaje się jakiś czas temu, ja obiecałem sobie, że daję sobie spokój z demosceną po wydaniu „trójki”. własnie wyszła, więc czas zwijać żagle. fajnie było ale mając trzydziechę na karku i dzieciaka, już nie ma się po prostu czasu na te zabawy. pewnie, że jeszcze się niejeden tekst skrobnie, niejeden raz na koderów ponarzeka a muzyków zwyzywa od ostatnich. ale już nie oficjalnie jako member grupy ;)

ok, testament spisze się za czas jakiś. póki co zapraszam wszystkich chętnych do lektury. rzecz nie jest trudna w odbiorze, zadbali o to piszący swoimi niskiej jakości tekstami :). oprawa ładna, zawartośc specyficzna (demoscenowa, więc pewnie zostanie the voice zlany całkowicie) ale za to nasze to i od serducha.

plik do pobrania

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz