Menu serwera

kolejna dawka dobrego darmowego ambientu

Xerxes - The Mirror Formula

Xerxes - The Mirror Formula

swego czasu wspominałem na tej stronie o bardzo dobrym wykonawcy, którego mi się namierzyło w necie i posłuchało. miano jego xerxes. spłodził między innymi kawałek, który otarł się o ideał mojego rozumienia muzyki elektronicznej. wspominałem też, że da ów człowiek ognia swoim nowym setem, który miał miec premierę na bitach internetowej rozgłośni digitally imported.

miło mi poinformować, że rzeczony secik o wdzięcznym tytule the mirror formula został opublikowany i jest gotowy do pobrania.

set ukazał się na stronach internetowego wydawnictwa hellven i tamże jest hostowany. album można pobrać za zupełnie darmo i, co istotne, doskonale wydany. polecam pobranie zipa z całą zawartością składającą się na release, a więc z plikami informacyjnymi, plikiem .cue i okładkami.

a ja przysiądę w międzyczasie do zassania pozostałych albumów umieszczonych na stronie. jestem diablo ciekaw co takiego wydaje hellven ale skoro wydaje xerxesa to muszą to byc raczej rzeczy niezłe. a więc alleluja i do przodu! jedno mnie tylko dziwi – dlaczego nie spreadują tych albumów torrentem? transfer ze strony jest taki sobie i czujcie się o tym uprzedzeni.

bezpośredni link do strony z albumem

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz