Menu serwera

serendipity w znanym miejscu

co to za znane miejsce? to blog developerów amaroka. wchodzę, patrzę i oczom nie wierzę. o kurczę, jakis blog, w którym nareszcie nie widać wszędobylskiego wordpressa! tak mnie to ucieszyło, że aż postanowiłem w ramach propagandy sukcesu się tym podzielić publicznie :)

po pobieżnym przeleceniu się przez tematy i kilka komentarzy widzę, że to doskonałe miejsce na przekazanie developerom pomysłów rozwijania aplikacji. chłopaki opisują proces powstawania wersji 1.4 mojego ulubionego playera dosyć szczegółowo i można z nimi każdy element przedyskutować, podsunąć jakieś rozwiązania i swoje pomysły… fajna lektura!

strona amaroka
blog developerów amaroka

, ,

One Response to serendipity w znanym miejscu

  1. Hadret 9 stycznia, 2006 at 06:41 #

    Był czas, kiedy przesiadałem się z Debiana + KDE na Ubuntu + GNOME. Dłuuuugo korzystałem jeszcze z amaroK, głównie ze zwykłego, ludzkiego przyzwyczajenia. Teraz zostało tylko wspomnienie, ale jest to zdecydowanie najlepszy odtwarzacz pod KDE.

    Ja cały czas noszę się z zamiarem przesiadki na Serendipity. Jak będę miał troszkę więcej czasu, będę musiał przyjrzeć się bliżej PostgreSQL. Może ktoś zna jakieś użyteczne stronki o tej bazie danych? (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
costa goes gnome

na jakiś czas muszę odpocząć od stylistyki kde. gnome mnie przywołało i pokazało śliczną prostotę clearlooks. taaak, o to właśnie...

Zamknij