Menu serwera

trzy foteczki z grecji

jak zwykle nie zawodzi ciotka, która zapodaje raz na jakiś czas różne wieści z greckiego odłamu mojej rodzinki. tym razem podesłała trzy raptem (heho! co tak mało!) foteczki strzelone jakąś komórką. chcę więcej i w lepszej jakości! oto przynajmniej drobny fragment naszego zbójeckiego klanu. ten zagraniczny.

dwa słówka wyjaśnienia kto jest kto: babka to moja babcia – mroczna, z naszego narzecza, wandzia! najlepsza babka pod słońcem! eleni to moja ciotka. czasem coś tu wklepuje pod ksywą „ciotka’s eleni”. chris aka christos – jej synalek i mój brat cioteczny zarazem :). ot spore toto urosło a jeszcze niedawno małym wypierdkiem było :)

ciotka, więcej fotek poproszę! się wrzuci normalnie do galerii a nie tak będzie podawało na raty…

,

3 Responses to trzy foteczki z grecji

 1. krzychu 7 lutego, 2006 at 07:55 #

  U… kurcze coraz bardziej mam chęć napisać szerzej o mojej peregrynacji do Grecji latem 1989 na saksy … bo rzeczywiście: ten kraj zrobił na mnie wrażenie. Cóż – może nie był to dziki i niepochamowany entyzjazm, ale bardzo chętnie wróciłbym tam jeszcze kilka razy. Choć być możę teraz już nie w roli najemnej siły roboczej ;)

  • CoSTa 7 lutego, 2006 at 08:07 #

   no ja zjeździłem tego kraju niezły hektar. są miejsca przepiękne, są miejsca dołujące (jak wszędzie chyba). jedno jest pewne: żarcie to mają prima sorte :)

   • krzychu 8 lutego, 2006 at 12:27 #

    Owszem: frape podana ok. 10 rano w sadzie brzowskwiniowym po 4 godzinach zbierania brzoskwinek jest powalająca.

    A chlebek mają miodzo.

Dodaj komentarz