Menu serwera

Tapeta - Two People

świetna jest ta strona z tapetami

Tapeta - Two People

Tapeta - Two People

nie pomnę już na czyim blogu zobaczyłem tego linka i przepraszam za nie podanie tu linka do źródełka wiadomości. tak czy inaczej temu komuś dzięki. bo oto jest sobie stronka z naprawdę fajowymi tapetkami, starannie wykonanymi i obrobionymi. śmiecia niewiele i podejrzewam, że większość z was coś sobie tam dla siebie znajdzie. mnie jakoś dwa dni temu dopadł stan typowy dla wymęczenia robotowego: człowiek wraca, coś chciałby jeszcze zrobić by dzień minął mimo wszystko jakoś twórczo a tu chęci brak, zmęczenie wszystkimi porami skóry wychodzi… starczyło inwencji na wpadnięcie na stronkę i przejechanie się po prawie wszystkich kategoriach a spośród tych kategorii wyciągnięcie jakichś sensownych tapeciątek. ot chciałem mieć małą bazę tapetek dla swojego ubuntu. więc klikałem i ściągałem. ot i twórcze spędzanie resztki dnia gdy chce się tylko leżeć i nic nie robić :)

dogrzebałem się tam kilku cukierków, jak choćby ten prezentowany obok. kilka celebrities z angeliną jolie w roli głównej (no podoba mi się ta laska, nic na to nie poradzę :)), kilka zaprawdę klimatycznych tapetek z ładnymi kolorkami lub prawie całkowitym tych kolorków brakiem… jednym słowem: zrobiła mi się ładna paczuszka, którą postanowiłem się podzielić. może ktoś coś wyszpera i dla siebie. rzecz poleży na serwerze jakoś przez ten weekend więc proszę o pośpiech w pobieraniu. później leci w cholerę. prawie wszystkie tapetki w rozdzielczości 1600×1200 – taka rządzi na moim desktopie. na stronce jednak dana tapetka jest udostępniana w różnych rozdzielczościach więc problemów z dobraniem pasującej być nie powinno. jeśli więc ktoś chce, to zapraszam do pobierania. bycik powiedział, że kilka jest niezłych indeed.

wallpaperstock.com zaprawdę niezła stronka z tapetami.

,

13 Responses to świetna jest ta strona z tapetami

 1. Azrael Nightwalker 8 kwietnia, 2006 at 08:44 #

  Patrzę do kategorii Linux a tam prawie same BSD… O_o

 2. Hadret 8 kwietnia, 2006 at 08:50 #

  Nie wiem dlaczego, ale Angelina Jolie w ogóle mi się nie podoba… Mimo, że brunetki, przeważnie, znacznie bardziej mi się podobają niż np. blondynki. Nvm.

  Stronka znakomita. Tapety świetne, sam będę musiał sobie jakąś nową wygrzebać bo obecna już mi się przejadła (:

  • krzychu 9 kwietnia, 2006 at 09:00 #

   Mnie też nie :)

   Ale są inne milusie dla oka obrazki.

  • Olgierd 10 kwietnia, 2006 at 11:39 #

   a ja bym za to wolał jakiś ładny obrazek z Panią Jolie, bo ładne oczy ma…

 3. Tomasz 'mrman' Skórski 8 kwietnia, 2006 at 09:25 #

  „tapetka” „paczuszka” „stronka” …

  nie za duzo zdrabniania? ;)

 4. shrew 8 kwietnia, 2006 at 14:10 #

  no niby fajne tapetki, ale ja wole bardziej naturalne…

 5. bmp 8 kwietnia, 2006 at 14:59 #

  Fajne tapety, zdjęcia itp. można znaleźć tu: http://sxc.hu

 6. liDEL 8 kwietnia, 2006 at 15:24 #

  A ja się poczestowałem tapetą — jest w moim XDM podczas logowania :)

 7. CoSTa's Family Page 7 czerwca, 2006 at 19:43 #

  idealnie w moim guściea wszystko to przez craiga. szlag niech go trafi, zafundował mi dziś spoooro ściągania. o co poszło? a o stronę pixelgirl presents… w jednym z komentarzy zarzucił tym namiarem i jak się dziś przykleiłem, tak nie mogłem się odkleić.

 8. CoSTa's Family Page 15 lipca, 2006 at 08:23 #

  Gnome UbuntuW ramach zapełniania testowego Picasa Web Albums jakąś treścią, wzięło i się uploadnęło 70 megabajtów tapet na konto. Pisałem swego czasu o dwóch sympatycznych stronach z tapetami (we wpisach Świetna jest ta strona z tapetami i Kolejna doskona

 9. CoSTa's Family Page 20 grudnia, 2006 at 23:04 #

  Od dłuższego już czasu łażę sobie po necie i szperam za róznymi stronkami, na których warto się zatrzymać bo dają tam:prace ładne,za darmo,do użycia na każdym desktopie,w różnych rozmiarach i formatach.Grono moich ulubionych stronek powiększyło się właśni

Dodaj komentarz