Menu serwera

wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)

jednak co ubuntu, to ubuntu. suse mnie zawiodło, fedora jest świetna ale siła przyzwyczajenia to je ono! wiecie co? lubię to swoje przyzwyczajenie. bardzo lubię…

ubuntu, „jednak tyś najlepsza z dam”

obrazek w pełnym rozmiarze

,

7 Responses to wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)

 1. Hadret 4 kwietnia, 2006 at 19:24 #

  He, he, znam to (: Między innymi dlatego przestałem już szukać innych dystrybucji. To nie ma sensu, bo Ubuntu fits me idealnie (:

 2. bmp 4 kwietnia, 2006 at 19:44 #

  Ostatnio siedziałem trochę na Mandrivie, długo mnie nie przytrzymała. Zanim poznałem Ubuntu zwiedziłem RedHata i Slackware. Nic jednak nie sprawia takiej radości z używania jak Ubuntu. Super sprawa, nic lepszego nie znalazłem.

 3. fraDiavolo 4 kwietnia, 2006 at 19:56 #

  Szczerze mówiąc, zdziwiło mnie, jak można porzucić Ubuntu dla SuSE.

  Ja swego czasu używałem różnych dystrybucji – najdłużej Fedora Core, SuSE i Mandrake’a. Ale już od ponad roku: (K)Ubuntu i nie widzę inaczej.

 4. byte 4 kwietnia, 2006 at 20:44 #

  Wrócił syn marnotrawny :)

 5. Tatanek 4 kwietnia, 2006 at 21:05 #

  Podglądam Twoją stronkę od kilku miesięcy. Nie wiem dlaczego, ale jakoś wiedziałem, że wrócisz do Ubuntu. Gdybyś zasmakował w Gentoo, to moja pewność zmniejszyłaby się znacząco. Ale…

  Nio to pewnie teraz impreza na okoliczność powrotu.

  BTW u mnie, nie mam pojącia dlaczego, płynniej śmiga KDE (nie Kubuntu) niż GNOME. Zrzucik miodzio :)

  • Hadret 4 kwietnia, 2006 at 21:13 #

   Na moim sprzęcie również lepiej działa KDE i też nie potrafię tego wyjaśnić… Mimo wszystko, korzystam z GNOMEa bo po prostu lepiej mi podchodzi (:

 6. Thek 5 kwietnia, 2006 at 12:23 #

  Też zanim dotarłem do Ubuntu przeszedłem przez:

  – Mandrake (dawno temu)

  – Debiana Sarge

  – Fedorę 4

  – Knoppixa

  – Suse 9.1

  – Suse 10.0

  I dopiero po zainstalowaniu (K)Ubuntu nie szukam już dalej :). No może w przyszłości jakaś mała instalacja Suse 10.1, tylko do testów :).

  Trochę dziwię się Wam z Gnome. Wiem, że gusta nie podlegają dyskusji, ale u mnie nie dość, że zdecydowanie wolniej działa, to jeszcze straszy interfejsem :).

  Zainstalowałeś Dappera, czy Breezy’ego ? Ja po kilku dniach z Flight 5, wróciłem do 5.10 :). Trochę jeszcze za mało stabilne toto było, jak dla mnie :).

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
o dtp ale zupełnie nie profesjonalnie

moja praca to siedzenie w takiej jednej dużej firmie i robienie dobrze wszelakim marketoidom w kwestii poligrafii. nie to, żebym...

Zamknij