Menu serwera

Do zassania za darmo

O jak ja lubię takie strony… Mydło, powidło ale być może coś z tego będzie i na ten przykład ktoś zacznie tam pakować coś więcej niż tylko ładne dziewuchy, jakieś śmieszne filmiki i tym podobne. Pierwsza jaskółka już jest – całkowicie za free i ponoć kompletnie legalnie można sobie pobrać albumik. Co to za albumik? Nie wiem, się pobiera. Ale jeśli stoi to na wyższym scenowym poziomie to będzie OK. Strona ląduje w bookmarkach a ja zaraz klepię do twórców z pyskówką o brak RSSa (no chyba że gdzieś głęboko toto zakopane jest). A, jeszcze jedno – podoba mi się sposób współdzielenia informacji o torrencie: ot gotowy link do wrzucenia na stronę i proszę bardzo, można propagować. No to propaguję, co mi tam :)

Otiose
Otiose
Monotonik 2006 releases
Monotonik 2006 releases

Imo baaardzo fajny sposób informowania użytkowników Azureusa o legalnych i potencjalnie fajnych rzeczach. No, to pewnie od czasu do czasu jakimś linkiem do czegoś mniej lub bardziej przydatnego rzucę.

www.getazureus.com

2 Responses to Do zassania za darmo

  1. danadam 29 października, 2006 at 22:18 #

    http://www.jamendo.org znasz? Może tam też coś ciekawego byś znalazł? Weźmy tego MFTM, na http://www.getazureus.com są dwie płyty, na jamendo trzy :-)

  2. Hadret 30 października, 2006 at 05:42 #

    A ja ogólnie muszę wziąć się za BitTorrenta, bo dalej jestem sto lat za murzynami (:

Dodaj komentarz