Menu serwera

Najlepszy widget świata?

ZX Spectrum Widget

Czyżby? Czyżbym trafił na najlepszy widget świata? Nie mogłem wpierw uwierzyć ale jest, oto on! ZX Spectrum Widget – rzecz, która mnie właśnie rozwala lecąc gdzieś w tle. Co to jest? To emulator ZX Spectrum wrzucony w zgrabnego widgeta i dający kupę, masę, od groma, w pytę, w cholerę frajdy! Tu ci jakieś Core Duo cieżko pracuje wyciskając z przeglądarek czy innego softu wszystko, co tylko się da wycisnać a tu proszę – w tle zaiwania sobie ZX Spectrum i aż prosi się o jeszcze jedną partyjkę ramoty sprzed ćwierci wieku. Pyka się na tyle fajnie, że w zapomnienie odstawiam instalację nowego Ubuntu. Dobra, co ja pitolę? Sorry, czas pograć nieco w jakąś PRAWDZIWĄ grę a nie te nowoczesne głupoty :)

Cholera, jakiś Atari Widget by się przydał… Emulator już co prawda mam ale idea widgetów zaczyna mi się coraz bardziej podobać :). Poszperam, w tej górze widgetowego śmiecia coś się zapewne znajdzie…

5 Responses to Najlepszy widget świata?

 1. Hadret 26 października, 2006 at 18:35 #

  Mała rzecz, a cieszy (:

 2. btd 27 października, 2006 at 08:01 #

  jeeeeeeee na c64 tez gralem w bruce lee :)

  moj braciszek chyba skonczyl go jak mial 3 lata :)

 3. mienta 29 października, 2006 at 23:14 #

  atarec 65XT (czy jakoś tak) +turbo i gra zorro :]

  • susu 11 marca, 2007 at 14:27 #

   czym otwieracie te widgety?? ja mam yahoo! ale duzo fajnych widgetow jest na mac’a… czy znacie jakis program do odtwarzania widgetow apple na windowsie??

   • CoSTa 11 marca, 2007 at 15:38 #

    ja nie znam, widgety u mnie śmigają w ich atywnym środowisku, czyli w macosx :)

Dodaj komentarz