Menu serwera

Plasma Pong – coś dla fanów LSD

Plasma Pong – gra dla fanów LSD

Zassałem, pograłem, przepadłem. Przed oczami stanęły mi słodkie dni eksperymentowania z kwasem i katowanie Acidspunka w celu wyciągnięcia z drania coraz to ciekawszych dla odmiennych stanów świadomości obrazków. Ta gra wciąga jakimś nieprawdopodobnym sposobem. I to niemiłosiernie. I stuprocentowo była pisana przez miłośnika LSD dla miłośników LSD – zbyt wiele tu typowo kwasowych jazd. Muzyka chociażby – takie coś w po prostu kolejnym remake Ponga musi zabijać po kwasie :)

W Plasma Pong jest jak najbardziej multiplayer, grafa kopie tyłek tym, co się wyczynia na ekranie (czytałem o jakichś problemach z wydajnością – na macminiowym Intelu 950 wszystko śmiga pięknie w każdym bądź razie) a muza głęboko zastanawia. Idealna rozrywka na jakieś LSD-party. Whoa, chyba czas odkurzyć nieco znajomości z dostawcami, sprawdzić kto jeszcze nie siedzi i pograć w szybkie kwasowe multi w ramach nieco szerszej kwasowej wycieczki :)

strona gry

Poniżej mała prezentacja gry „w praniu”. Z monitora wali to jednak o wiele intensywniej i dzieje się o wiele więcej! A że za free i dobrze skodowane – brać i nie marudzić! Windows i MacOSX only…

Plasma Pong w działaniu

7 Responses to Plasma Pong – coś dla fanów LSD

 1. PeterCub 23 kwietnia, 2007 at 21:31 #

  Psychodelia, jestem w trakcie seansu (spirytystycznego) w którym uwalniam cierpiącą duszę [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Donnie_darko]Donniego[/url] ze szponów pętli czasu.

  Psycho

  Delia

  ..

  .

  „Wake up”

  • PeterCub 23 kwietnia, 2007 at 21:33 #

   Ups, LSD działa…

   [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Donnie_darko]Donnie[/url], don’t go back

 2. Hadret 23 kwietnia, 2007 at 22:51 #

  Kwasa nigdy nie brałem, ale naczytałem się i naoglądałem o nich sporej dawki materiałów – najciekawszy był bodaj wywiad na ten temat z Johnem Lennonem. Jak wyczytałem, jakie miał po tym jazdy, to stwierdziłem, że chociaż raz będę musiał kiedyś spróbować ;)

 3. afo 23 kwietnia, 2007 at 23:30 #

  Kurde Costa, ale musiałeś co :P Ściągnąłem, pograłem chwilę na defaultowyh ustawieniach, później wlazłem do Sandbox Mode i jak tam zacząłem się bawić i później grać na tych ustawieniach w Single to przepadłem, dosłownie nie istnieje aktualnie nic ;) I ja myślałem że z gier wyrosłem, szlag by to, wszystko przez Ciebie ;P Btw. jakieś rekordziki może ? Bo cholera 30min grania, a nijak nie mogę dojść powyżej 21 lvl, no nic idę się męczyć dalej ;)

  P.S. Muza rządzi.

 4. wzs 24 kwietnia, 2007 at 11:07 #

  LSD, Costa. Costa, LSD…?

  Alkohol i narkotyki zagładą narodu polskiego!

 5. CoSTa 24 kwietnia, 2007 at 20:51 #

  [b]petercub[/b]: tja, donnie (pozwoliłem sobie poprawić linka w pierwszym komentarzu)… cholera, kawał doskonałego filmu, w którym do dziś nie wiem o co loto :)

  [b]hadret[/b]: spróbować warto. się człowiek osobiście przekonuje, co byle chemia może z nim powyczyniać i zaczyna z respektem patrzeć na chłopców w białych kitlach. jeśli oni na codzień obcują z gośćmi mającymi podobne jazdy, to ja im współczuję :)

  [b]afo[/b]: oczywiście że musiałem :). dla 80% tę grę odpalających będzie to strata czasu ale te 20% będzie miało sporo ubawu. takiej okazji się nie mija :). rekordziki? kurna, nie mam kiedy filmów zassanych oglądać a co dopiero o graniu wspominać :/

  [b]wzs[/b]: że zagłada – nie wątpię. ale jak tu żyć bez wódy i prochów? :)

 6. xeo 24 kwietnia, 2007 at 22:21 #

  Ciekawe czy strona Costy przezyje teraz tzw „wykop efekt” :)

  Swoja droga tez mialem wrzucic ten motyw na wykop.

Dodaj komentarz