Menu serwera

Dwie zabawne foteczki

Jakoś mało ostatnimi czasy fotkami spamuję ale obiecuję solennie, że nadrobię. Zebrało się nieco wesołego materiału z różnych naszych wypadów tam i ówdzie a problemem jest tylko czas – no bo kiedy to wszystko poopisywać, poobrabiać nieco, usystematyzować… To się nie da tak zaraz niestety. Anyway, podrzucam dziś foteczkę da Majka, z którym byłem sobie dziś na placu zabaw i gdzie złapał nas deszcz. Zero parasolek, zero jakichś zabezpieczeń prócz kondoma tatusia :)

Majka w deszczu i moim kondomie :)

Dla zbulwersowanych – kondomem nazywam swoje gumowe wdzianko od Alpinusa, które służy mi już od lat doskonale i które nigdy jeszcze ale to nigdy nie przeciekło, o pękaniu już nie mówiąc. Jest w tym w pierony duszno ale guma rządzi, nie puszcza i stąd nazwa „kondom”. No a Majka wygląda w nim imo przezabawnie :)

Druga foteczka jest autorstwa psiapsiółki Dorophy, którą to psiapsiółkę zwą Kornelia. Owa Kornelia szlaja się po różnych miejscach, czasem wręcz świątojebliwych, i tam trafia na tego typu rodzynki:

Auto z księdzem – fotka autorstwa Kornelki

Urocze :)

4 Responses to Dwie zabawne foteczki

 1. Dinven 24 czerwca, 2007 at 17:47 #

  „Auto z księdzem” – no cóż, w razie poważnego wypadku – ksiądz pod ręką (za kółkiem). Gorzej jeśli kogoś napadnie na spowiedź na środku skrzyżowania – może się zrobić gorąco (;

 2. btd 24 czerwca, 2007 at 20:29 #

  „szanse masz na kontakt z bogiem” – poznac moc mozesz tez, normalnie Joda :D

  A kontakt mozna nawiazac 'zderzakiem w dupe’ czy od razu czolowo :->

 3. CoSTa 25 czerwca, 2007 at 07:01 #

  [b]dinven[/b]: imo odchodząc z tego padołu łez w jakimś wypadku, wystarczy się tylko sutanny chwycić i już ma się chody w niebiesiech oraz inną pozycję przetargową u św. pietra :)

  [b]btd[/b]: sądzę, że można taki kontakt nawiązać nawet od tyłu. wszystko zależy od preferencji :)

 4. Corni 26 czerwca, 2007 at 09:01 #

  hahahah nieźle wyeksponowałeś ten napis księdzo-pochodny :)

  Pluszaki

Dodaj komentarz