Menu serwera

Sundial Aeon – Apotheosis

Sundial Aeon - Apotheosis

Sundial Aeon - Apotheosis

Porobię nieco za słup ogłoszeniowy. A to z dwóch przyczyn. Po pierwsze – ja wielbię taką muzę i jeśli tylko nadarza się okazja, by znajomemu muzykowi choć trochę pomóc, to ja bardzo chętnie i z głębi serducha. Tym bardziej, że mowa tu o osobach znajomych a w pewnych kręgach mocno znanych. Tak jest zapachniało demosceną. Ale mowa tu o najwyższej jakości twórcach demoscenowej muzyki – ksywy mówią chyba same za siebie. Po drugie – info przysłał Raiden, w domyśle z nakazem umieszczenia na stronie. Kto widział Raidena ten wie, że temu kolesiowi (szczególnie po wódce czystej) się nie odmawia :). Tym sposobem mam wielką przyjemność podrzucić tę drobną informację od Sundiali (teraz jeszcze do tego Aeonów):

Sundial Aeon (wcześniej Sundial) to polski, ambientowo/chill-outowy projekt. Grupa powstała jesienią 2005 r. z inicyjatywy Radosława Raiden’a Kochmana (Aural Planet) oraz Daniela Dan’a Lulkowskiego (Hoyden Space). W grudniu 2005 r. do projektu przyłączyło się dwóch innych twórczych i pełnych świeżych pomysłów muzyków w osobach Jarosława Giku Jacka (Itoa) oraz Patryka Revisq Gegniewicza (Itoa). Efektem ich wspólnej pracy był debiutancki album zatytułowany Metabasis utrzymany w stylistyce ambientowo/chill-outowej z elementami progresywnej elektroniki. Wydawcą debiutanckiego albumu Sundial – Metabasis (2006 r.) był portugalski label Flow Records. W październiku 2006 roku do składu dołączył Vladislav Scann-Tec Isaev – dodatkowy muzyk oraz DJ grupy.

Nowy album projektu Sundial Aeon – Apotheosis to kolekcja 11 ambientowo-transowych utworów oferująca słuchaczowi niezapomnianą psychodeliczną wycieczkę… Ponad 70 minut melodyjnej odprężającej, poimprezowej chill-outowej muzy…

Data polskiej premiery krążka to sierpień 2007 r.

Oficjalna strona projektu: www.sundial.pl
Kontakt : info@sundial.pl , + 48 0 604 569 240
Oficjalna strona wydawnictwa: www.flow-records.com

Jednym słowem – chcę to Raiden. I jak zwykle – komplet autografów poproszę bo jak nie to wpadnę do tego Wałbrzycha czy gdzie teraz siedzisz i pokażę ci co JA potrafię po wódce czystej. A trzeba ci wiedzieć, że przybyło mnie, oj przybyło. Prócz tłuszczu w okolicach pasa – w karku także i nie jest to tłuszcz :). Keep me informed co tam z płytką się dzieje, okej? Zawsze z chęcią u siebie jakąś informację umieszczę a jeśli pomoże to sprzedać płytkę lub dwie więcej – cel zostanie osiągnięty :)

7 Responses to Sundial Aeon – Apotheosis

 1. xeo 29 czerwca, 2007 at 21:17 #

  Czy mozna bedzie liczyc o komentarz na tutejszej stronie kiedy dojdzie do premiery? Jestem ciekawy co z tego wyjdzie dlatego nie chcialbym przegapic tego momentu.

  • CoSTa 29 czerwca, 2007 at 21:41 #

   o na pewno tak. raiden dostał pouczenie, że ma informować na bieżąco a ja mam zamiar być jedną z pierwszych osób, która w tym kraju na materiale położy swe zbójeckie łapy :)

 2. xeo 27 lipca, 2007 at 09:18 #

  Tak sobie przegladam od czasu do czasu rozne zrodelka i przy okazji chcialem polecic jedno, ktore zdaje mi sie powinny byc w guscie CoSTy – http://psycore.ru/news/1-0-7

  Chodzi o dwie strony z albumami ambientowymi.

 3. bsp 23 września, 2007 at 19:08 #

  Jako zagorzały fan Aural Planet mogę z czystym sumieniem polecić Ci tego gościa http://www.boelex.org/discog.html

  Planet Boelex – Suunta EP

  Kiedys, gdy nikt nie wiedzial co to blog, a o internecie marzył, bo widzial go w telewizji byly sobie malutkie pliki z muzyką zwane potocznie „modułami” (mod i xm). We wczesnych latach 90 istniała grupa Voodoo. Był to czas, gdy dzieła zdolnych ludzi z kraju Nokii gościły u mnie częściej niż jakiekolwiek inne mp3. Z tej grupy pochodzi właśnie ten jegomość (wówczas znany jako Tweeter).

  Kiedy słucham Metabasis przypominają się czasy niesamowitej frajdy z poznawania tajemniczych dźwięków, w tym Scorpika i dawnego AP.

  Chylę czoła i zapraszam do wycieczki, w dodatku legalnej i darmowej ;)

  • CoSTa 24 września, 2007 at 07:49 #

   Ha! Kahvi.org to znana mi stronka ale za poleconko bardzo dziękuję.

   Oj, bawiło się swego czasu w scenę i trochę się w tym poruszam. Do dziś trzymam kilka płytek z ulubionymi modami. Zakopane głęboko (i tak dziś wszystko na wyciągnięcie myszy jest) ale są i nie chcą wylecieć do kosza :)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Sundial Aeon – Hybrydisy | CoSTa's Family Page - 17 października, 2011

  […] utwór, który słu­cham od lat a od lat się nim nie podzie­li­łem. Swego czasu zapo­wia­da­łem płytę Apotheosis od chło­pa­ków z Sundial Aeon, która to płyta wyszła i… oka­zała […]

 2. Sundial Aeon - Hybrydisy - CoSTa's Family Page - 28 września, 2013

  […] utwór, który słu­cham od lat a od lat się nim nie podzie­li­łem. Swego czasu zapo­wia­da­łem płytę Apotheosis od chło­pa­ków z Sundial Aeon, która to płyta wyszła i… oka­zała […]

Dodaj komentarz