Menu serwera

Dashalytics – nowa wersja

Dashalytics

Swego czasu opisywałem fajny (tak mi się wtedy zdawało) widget Dashalytics, który to widgecik sprowadza usługę Google Analytics na odległość wciśnięcia klawisza F12. Co się od tego czasu zmieniło? A to, że wyszła wersja 3 tego narzędzia. I zdawało mi się, że jest to narzędzie fajne. BŁĄD! To jest narzędzie znakomite!!! Przede wszystkim – kompletnie odmieniono wygląd widgeta i prezentuje się on teraz tak, jak powinien się prezentować – minimalistycznie smakowicie. Ponadto znacznie wzbogacono ilość wyświetlanych danych a wykresiki prezentują się po prostu mniamuśnie. Mnie jednak do widgeta przekonał przede wszystkim wygląd – szczerze mówiąc znakomita większość aplikacji mogłaby tak wyglądać :)…

Widget sprawuje się świetnie, prezentuje to, co ma prezentować, maniacy wykresików i zestawień różnych danych będą w siódmym niebie a ja jeszcze bardziej niż zwykle mogę szpanować przed żoną wyglądem tego, co mam pod maską. Czy to nie jest cool? Kurczę, gdybym tylko wiedział, co te wszystkie cyferki znaczą… :)

strona widgetu

4 Responses to Dashalytics – nowa wersja

 1. zx 22 lipca, 2007 at 20:55 #

  Mac… chlip. ;(

 2. futomaki 22 lipca, 2007 at 21:19 #

  Zabieram się do testowania :)

 3. Keroth 23 lipca, 2007 at 19:48 #

  Ze screena rzeczywiście wygląda „smakowicie”. Ładne, bardzo przejrzyste i czytelne.

 4. DonKoyote 29 lipca, 2007 at 07:15 #

  Przydatne, jak tylko odbiorę swojego MacBook’a Pro to na pewno sobie go sprawię.

  Tak przy okazji, Costa, wynalazłeś w sieci mnóstwo przydatnych gadżetów pod Mac’a, może zrobisz podsumowanie z tego czego aktualnie używasz?

Dodaj komentarz