Menu serwera

I znów jestem słomianym wdowcem

Obydwie kobity mi wybyły. Jest pięknie. Jest cicho. Jest brudno. Jest śmierdząco (no dobra, dziś nieco ogarnąłem bo już waliło zbyt mocno). Jest po męsku, czyli wyra nieścielone, paczki chinoli zalegające kuchnię, walające się puste butelki i kot głodny tak, że mam tu całe kocie serenady w temacie żarcia :)

OK, żeby nie było – to cisza przed burzą. Dziś ja, sam, osobiście, bez bata nad głową, polazłem do Castoramy i zafundowałem sobie… WIERTARKĘ!!! Marki Black&Decker, za niecałą stówę. Pan z obsługi mówił, że nawet idiota sobie z nią poradzi więc raczej nie powinienem mieć problemów. Do tego pan dobrał mi wiertełka zadając serię podchwytliwych pytań „Czy pan chce wiercić w murze, drewnie czy metalu? Czy otworek ma być szeroki tak, tak a może tak? Czy kiedykolwiek wcześniej w życiu trzymał pan wiertarkę udarową w dłoniach? Czy włączoną?” itd… Trochę dziwnie się poczułem i spytałem tego pana wprost, czy on aby nie wie, że w pudełku jest instrukcja obsługi i jako DeTePowiec, fachura od wszelkich możliwych składów, ze złożeniem głupiej wiertarki radę takoż sobie dam. Pan owóż nie wiedział, że tam jest instrukcja. Była. Zamilkł.

Prócz tego zafundowałem sobie taki specjalistyczny regalik, który zmontuję i postawię w naszym schowku, który mamy sobie w ramach takiej powiedzmy piwnicy. Problem z regałem taki, że to gówno składa się z siedmiu milionów rurek i trzynastu milionów śrubek, którymi skręca się te miliony rurek. Efekt jest niezły – mam już takie jedno coś i jest OK, tyle że skręcenie trzynastu milionów śrubek przy 36 stopniach w cieniu śmierdzi nieco ascetycznym samoumartwianiem. A to jest mi z gruntu obce. Ergo – trzeba przeczekać.

No, to w takim razie odpalam wiertarę, odpalam regalik i zmieniam się w Słodowego. Zaproszę na testowanie własnoręcznie zbudowanego kega i samodzielnie uwarzonego piwa – przyrzekam :)

8 Responses to I znów jestem słomianym wdowcem

 1. Bayer 16 lipca, 2007 at 22:40 #

  hehe, gdzie ja miałem spis lotów do Poznania… ;]

 2. dely 17 lipca, 2007 at 05:38 #

  Haha, ja tak miałem tydzień temu :) Pizzerie i wszelkie jedzenie dowożone na telefon zbiły na mnie majątek :)

 3. CoSTa 17 lipca, 2007 at 06:45 #

  [b]bayer[/b]: poczekaj, poczekaj… najpierw tą wiertarką i regałem muszę skonstruować kega. to zajmie nieco czasu :)

  [b]dely[/b]: a ja oszczędzam. mam PLAN! do wiertarki (fajnie działa :)) muszę dokupić jeszcze jakiś profesjonalny gadżet. nie mam bladego pojęcia co mogło by to być ale kupię sobie koniecznie. w ramach podnoszenia sobie prestiżu w domu :). czy do wiercenia niezbędny jest laptop??? bo być może dałoby się wtedy przepchnąć jakiegoś macbooka przez domowy budżet wtedy :)

 4. Sandman 17 lipca, 2007 at 07:36 #

  Powiedz że to wiertarka USB jest ;]

 5. Wimmer 17 lipca, 2007 at 07:56 #

  CoSTa, wszystko daruję, ale głodny kot to wołanie o pomstę do nieba! Naślę Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami :-)

 6. CoSTa 17 lipca, 2007 at 08:29 #

  to jest jak najbardziej oldschoolowa wiertara z force-feedbackiem w postaci udaru :). RZĄDZI! że też ja sobie czegoś takiego wcześniej nie kupiłem…

  wimmer, DZWOŃ! może wreszcie zabiorą nam tego sierściucha i będzie chociaż w domu czyściej :)

  • doropha 22 lipca, 2007 at 17:48 #

   No i wykrakałeś… kota nie ma drugi dzień … powinnam sie zastanowić, ale wszystkie zwierzęta znikają nam z domu jak mnie w nim nie ma.

   jest mi źle

   jutro dajesz ogłoszenie gdzie sie da, szkoda że nie miał gps, może bym ją znalazła, a tak mnóstwo okolicznych sierściuchow, ale naszego nigdzie ne widać:(

Dodaj komentarz